Články a příběhy

John Deere Forestry
Aki Pyykkö

Vývoj nového lesnického stroje vyžaduje vášeň a vytrvalost

Produktizace nové řady lesnických strojů je vícefázový proces, který trvá přinejmenším několik let. 

IHC

IHC usnadňuje sklizeň a zlepšuje kvalitu odvětvování

Nové inteligentní řízení harvestorové hlavy (IHC) usnadňuje sklizeň a zlepšuje kvalitu odvětvování. Regulace síly odvětvovacích nožů zajišťuje optimální kompresi harvestorové hlavy a vynikající přesnost měření za všech podmínek.

Mechanized Seedling Planter

Výsadba sazenic pro lepší budoucnost

Mechanizovaný secí stroj je určen k přizpůsobování různým druhům a je určen k použití na různých trzích s lesnickými produkty po celém světě.

H425

Klid v duši díky ROZSÁHLÝM ZÁRUKÁM na váš lesnický stroj

Ve společnosti John Deere věříme v kvalitu našich strojů; jako doklad kvality proto nabízíme ty nejlepší konstrukční záruky na trhu.

Jori Uusitalo

Přesná těžba je budoucností těžby dřeva.

Jori Uusitalo, profesor lesních prací a logistiky na Helsinské univerzitě, ve spolupráci se svým výzkumným týmem sestavil nový těžební model zaměřený na více cílů. Říká mu přesná těžba.

Snížení emisí oxidu uhličitého o 60 000 tun

Snížení emisí oxidu uhličitého o 60 000 tun

G spotřebují v průměru o 16 % méně paliva na vyrobený metr krychlový než sklízecí řezačky řady E. Jen v roce 2021 to znamenalo snížení emisí oxidu uhličitého o 60 000 tun. Tento dopad odpovídá nahrazení více než 35 000 automobilů se spalovacími motory elektromobily.

John Deere 1910G v dole vybavený důlními aplikacemi

Na cestě za zlatem

Vyvážecí stroj John Deere 1910G je v lese monstrem, ale jak říkáte modelu 1910G ve zlatém dole?  Zdá se, že 1910G je skutečným monstrem i v důlní štole – jak prokazují zkušenosti z finského Laponska.

John Deere 1510G a vysoký jeřáb zvedající plošinu pro personál

Dosahuje až do nebe

Island je velký ostrov s drsnou krajinou formovanou sopečnými erupcemi v průběhu historie země. Personál údržby společnosti Landsnet nasedl do vozidla s pohonem všech kol a míří k vysokonapěťovému vedení v horách východně od města Reykjavík.