Lisy

Lisy

 

Najděte lis, který je pro vás ideální.

Lisy s variabilní komorou

ZAMĚŘENY NA VŠESTRANNOST

Ať už jste poskytovatel zemědělských služeb a máte nejrůznější zákazníky, nebo pokud rozsah a složení vašich prací vyžaduje všestrannost, zkonstruovali jsme sběrací lis právě pro vás. Ať už produkujete slámu, seno nebo siláž – velké množství jednoho nebo od každého trochu, máme pro vás šampiona. Sběrací lisy řady G, M a R jsou všestranné lisy na kulaté balíky určené pro vaše potřeby.

Lisy s pevnou komorou

ZKONSTRUOVÁNY V SOULADU S POŽADAVKY

Lisy John Deere na kulaté balíky s pevnou komorou jsou výsledkem náhledů do každého kouta odvětví. Při vývoji těchto strojů jsme se řídili názory a podněty řady zemědělců, poskytovatelů zemědělských služeb a prodejců z celého kontinentu.

Lisy na velké hranaté balíky

DOKONALÉ BALÍKY ZAČÍNAJÍ DOKONALÝM LISEM.

Protože se na nás spoléháte. Váš úspěch závisí přeci jen na kvalitě balíků, které naše stroje vytváří. Balíky musí být tvrdé, perfektně tvarované a maximálně hutné bloky s koncentrovanou energií. Přesně takové balíky produkují naše lisy na velké hranaté balíky, a to den za dnem, sezónu po sezóně. Můžete se spolehnout, že výsledek bude perfektní, pustíte-li na to jeden z našich sběracích lisů.

Balicí lisy

VŠE ZABALENO

Objevte naši řadu balících lisů Lis s variabilní komorou C451R/C461R kombinuje sběrací lisy V451R a V461R se stolním přepravním systémem John Deere za účelem vytvoření toho nejlepšího balícího lisu. A lis s fixní komorou C441R dělá to stejná na základě lisu F441R. Vše je v krátkém a kompaktním formátu v praktickém a moderním stylu.