Operations Center

Úspora času

Správa strojů

Chytřejší rozhodnutí

Sdílená inteligence

Servis pro zákazníky

NOVINKA – Plánovač práce s jedním kliknutím

NOVINKA – Plánovač práce s jedním kliknutím

Zkraťte čas věnovaný nastavení v terénu až o 90%!  Automatické nastavení je snadno použitelný nástroj, který vám pomůže naplánovat všechny vaše hlavní operace: zpracování půdy, setbu, postřik, hnojení a sklizeň.

NOVINKA – automatické vodicí linie AutoPath

NOVINKA – automatické vodicí linie AutoPath

Jedinečné řešení pro zemědělský průmysl AutoPath automaticky vytváří vodicí linie pro celé vaše pole ze skutečných vysazených řádků, čímž eliminuje poškození plodin.

NOVINKA - Digital Fieldbook

Digital Fieldbook

Nyní můžete přidat všechny své dokončené pracovní úkoly přímo do naší aplikace, kde jsou bezpečně uložené na jednom místě a jsou kdykoliv snadno přístupné z jakého koliv zařízení.

NOVINKA - Import ISOXML

Import ISOXML

Importujte přímo agronomická data z displejů Claas, Fendt Vario, CCI nebo Kverneland a zobrazujte je všechna pohodlně na jednom jediném místě.

NOVINKA – Přenos telematických dat více značek

Přenos telematických dat více značek

Díky společnému standardu DataConnect si nyní můžete prohlížet telematická data v reálném čase u strojů značek  Claas v John Deere Operations Center na adrese MyJohnDeere.com.

Úspora času

Naplánujte si svoji práci předem a odešlete informace o úkolech přímo do jednotlivých strojů. Žádné prodlevy na poli a žádné chyby kvůli nedorozumění nebo nedostatku informací.

Save Time

 

Dozvědět se více

Rozbalit všeSbalit vše

Digital Fieldbook. Nyní můžete přidat všechny své dokončené pracovní úkoly přímo do naší aplikace

VÁŠ VLASTNÍ DIGITAL FIELDBOOK

Nyní můžete dát sbohem tužce a papíru a ukládat všechna svá data o hospodaření bezpečně do Operations Center. Jednoduše přidejte dokončenou práci do Operations Center a vytvořte si vlastní digitální polní deník přístupný z jakéhokoliv zařízení – smartphone, tablet nebo desktop – kdekoliv jste. A navíc si můžete prohlížet data každé sezóny pro snadné porovnání a sledování výkonu celého svého provozu.

 

 

Zaznamenávejte vše

Fieldbook ukládá informace o pracovníkovi obsluhy, stroji, poli, zákazníkovi, druhu plodiny. Chemické látky, nářadí a datum a čas…a mnohem více.

 

Přizpůsobte své zobrazení

Zobrazte si data za každou sezónu v seznamu a použitím filtrů pro zemědělský podnik, pole, produkt a druh si vyberte nejlepší rozvržení pro vás.

 

Sdílejte snadno data

Sdílejte data v jiných formátech souborů – Shapefile, PDF nebo XLSX – ať vám partneři mohou pomoci s analýzami.

 

Nikdy nic neztraťte

Najděte soubory během několika sekund díky snadno použitelnému vyhledávacímu nástroji.

 

Analyzujte výkon

Porovnejte výkony strojů a analyzujte polní data podle sezón pro lepší dlouhodobé agronomické rozhodování.

Nástroj pro plánování práce Automatické nastavení

ZKRAŤTE ČAS VĚNOVANÝ NASTAVENÍ ÚLOHY 

 

AutoSetup je nový cloudový plánovač práce, který může zkrátit dobu věnovanou nastavení v terénu až o 90%. 

 

Tento snadno použitelný plánovač, který je přístupný prostřednictvím mobilní aplikace nebo internetového portálu Operační centrum John Deere, umožňuje manažerům předem nastavovat úlohy a bezdrátově je odesílat na jakýkoli stroj připojený k JDLink.  Jakmile operátor dorazí do terénu, stiskne potvrzení a ihned může začít pracovat. Bez žádných chyb. Bez žádných zpoždění.

 

Kompatibilní s technologií ISOBUS

Konfigurace některých složitých sázecích strojů vyžaduje až 60 kliknutí na displej, což by operátorovi trvalo značné množství času. Jakmile stroj vjede do pole, automaticky se na displeji kabiny zobrazí předem naplánovaná úloha.  Automatické nastavení funguje také s nástroji kompatibilními s technologií ISOBUS a data jsou pro použití v budoucnosti uložena v operačním centru.

 

Spravujte své stroje odkudkoli

Automatické nastavení podporuje všechny běžné práce od zpracování půdy a setby až po postřikování, hnojení a sklizeň. Poskytuje vám volnost při plánování vašeho podnikání z domova, kanceláře nebo odkudkoli. Můžete si také rok co rok znovu procházet uplynulé úlohy, což vám zjednoduší vedení záznamů a dokumentaci.

 

Kompatibilní se staršími stroji

Pokud používáte stávající stroj John Deere, je automatické nastavení kompatibilní i zpětně. Navíc je zdarma! Stačí požádat svého prodejce o předvedení a čas strávený v terénu si můžete ušetřit už dnes.

 

 

Správa strojů

Podívejte se na umístění a stav svých strojů v reálném čase. Zjistěte, kdy je úkol dokončený, jaký výnos byl sklizen a nejen to. Operations Center ušetří telefonáty a zajistí vám kontrolu.

Manage Machines

 

Chytřejší rozhodnutí

S Operations Center budete činit lepší a informovanější rozhodnutí. Data strojů a nářadí jsou sbírána v reálném čase, takže můžete rychle vidět, co se děje, a udělat ta rozhodnutí, která jsou pro Vaši farmu nejlepší.

Smarter Decisions

 

Dozvědět se více

Rozbalit všeSbalit vše

Automatické vodicí linie AutoPath

Zjednodušená správa vodicích linií

 

AutoPath automaticky vytváří vodicí linie pro stroje s různou šířkou na základě dat shromážděných při prvním vložení pásu do stroje nebo sázecího stroje.  Postará se o vaši správu vodicích linií, chrání vaše investice do živin a pomáhá vám dosáhnout výsledků se sebedůvěrou a přesností.

 

Chcete-li použít AutoPath, musí být pás do soupravy nebo sázecího stroje vybaven přijímačem StarFire.  Když stroj poprvé projede polem, automaticky se zaznamenají skutečné vodicí linie řádků a vodicí linie se poté přesně vypočítají pro celé pole.  

 

S jistotou používejte různé šířky nářadí

Pokud k setbě, postřiku nebo sklizni používáte různé šířky nářadí, AutoPath zajistí, že pneumatiky budou vždy sledovat zasazené řádky a nezasáhnou plodiny.  Při sklizni bude sklízecí mlátička vždy vedena do správného počátečního bodu a vodicí linie se automaticky vypočítají na základě šířky žacího válu. Také vám umožní osázet řádky, tak abyste mohli živiny plně využít na té nejlepší úrovni.

 

Zajistěte přesné řádkování

Při použití s vedením stroje AutoTrac je AutoPath ještě výkonnější. Přijímač StarFire namontovaný na stroji automaticky zajišťuje řízení traktoru tak, aby poskytoval přesné rozestupy řádků i na šikmých polích a v zatáčkách.  Tato data se poté použijí pro následné operace, jako je postřik nebo sklizeň se strojem sledujícím rovnoměrně rozmístěné řádky.

Sdílená inteligence

Sdílejte agronomická data se svými zákazníky  aby získali lepší pohled do svého podnikání a věděli, jakou práci jste dokončili. Nebo s obchodními partnery, aby věděli, jak Vám poradit. Operations Center posiluje vztahy se zákazníky větší transparentností a pomáhá zlepšovat jejich dlouhodobý hospodářský výkon.

Share Intelligence

 

Dozvědět se více

Rozbalit všeSbalit vše

NOVINKA – Sdílení dat více značek

NOVINKA – Sdílení dat více značekDataConnect, běžný standard pro sdílení dat mezi různými značkami strojů, je nyní aktivní.  Data z 365FarmNet a také ze strojů Case, Claas, New Holland a Steyr vybavených telematikou lze automaticky importovat do operačního centra John Deere. Operátoři se sadami více značek tyto změny uvítají, protože místo toho, aby museli pro monitorování strojů používat několik různých platforem, mohou používat pouze operační centrum.

DataConnect vám umožní zobrazit následující informace:

  • Místo (aktuální a předchozí)
  • Hladina paliva
  • Rychlost
  • Pracovní stav

Jediné, co je potřeba udělat, je, že do svého účtu v operačním centru přidáte své stroje Class, Case, New Holland nebo Steyr.  Vzhledem k tomu, že se data automaticky přenášejí, nemusíte na svých strojích provádět žádné změny.  DataConnect je navíc zdarma!

DataConnect se vyvíjí jako běžný datový standard pro zemědělský průmysl a je otevřený vůči jakémukoli výrobci.  Doufáme, že v budoucnu vydáme další oznámení zahrnující další výrobce a také výměnu agronomických údajů pro aplikace, jako je mapování výtěžku.

Import ISOXML. Importujte snadno agronomická data ze strojů jiných značek.

IMPORT ISOXML: SDÍLENÍ DAT VĚTŠINY ZNAČEK

Máte-li strojový park obsahující i více značek, přesto stále můžete využívat mnoha funkcí Operations Center (Operačního střediska na adrese MyJOhnDeere.com) díky importu agronomických dat ve formátu ISOXML. Můžete přímo importovat uložená agronomická data z displejů značek Claas, Case IH, New Holland, Fendt Vario, CCI, Kverneland a dalších do Operations Center (Operačního středika). Takto pohodlně uložená data na jednom místě činí řízení celého provozu mnohem snadnějším!

Kompatibilní displeje ISOXML
AgLeader
Case IH
New Holland
TopCon
Trimble
Precision Planting
Raven
Claas
CCI
Mueller Electronic
Fendt VarioTerminal
Kverneland

 

Servis pro zákazníky

Váš místní prodejce vám může pomoci nastavit Operations Center a poskytnout dlouhodobou podporu prostřednictvím servisního balíčku FarmSight. Proč si nepohovořit s vaším prodejcem o vašich podnikatelských plánech a nepodívat se, jak vám může pomoci zlepšit hospodářskou efektivitu.

Service Customers

 

John Deere Operations Center je...

Otevřít

Otevřený

Přepošlete dokumentační data jiným uživatelům Operations Center, importujte dokumentační data od jakéhokoliv výrobce, který používá standard ISOXML nebo sdílejte data bezdrátově ze strojů Claas Telematics. Operations Center je navržený jako informační hub, který maximálně usnadňuje zpracovávání dat. Dokonce můžete sdílet data se 180+ softwarovými partnery, takže můžete používat jedinou platformu pro celé své řízení.

Lokálně

Po ruce

Váš místní prodejce má vyškolené odborníky na Operations Center, kteří vám mohou pomoci získat z tohoto výkonného nástroje to nejlepší a ušetřit vám čas při jeho nastavování pro vaše specifické potřeby. Budou schopni vám pomoci s vyškolením vašich lidí, plánováním úkolů, monitorováním a optimalizováním výkonu stroje, analyzováním dat a více.

Bezpečný

Bezpečný

Máte vždy úplnou kontrolu nad všemi daty svého stroje. Můžete se rozhodnout, která data chcete sdílet a s kým, což je zvláště užitečné při spolupráci s partnery nebo poradci. Je rovněž uklidňující vědět, že jsou vaše data bezpečně chráněná používáním stejných vysoce zabezpečených systémů jako online bankovnictví.

Objevte výhody

Sledování úkolů

Sledování úkolů

Je již setí dokončené a je stroj na cestě na další pole? S aplikací Operations Center můžete kontrolovat své stroje v téměř reálném čase, ušetřit tisíce telefonických hovorů a získat čas na důležitější úkoly.

Zasílejte data bezdrátově

Mohu přestat používat přenosnou paměť USB k ukládání dat z mých strojů? Agronomická data jsou nyní automaticky zasílána do Operations Center bezdrátově v téměř reálném čase - i pro nářadí ISOBUS od jiných výrobců než John Deere. To usnadňuje dokumentaci bez potřeby paměťové jednotky USB!

Řízení strojů

Řízení strojů

Kde jsou mé stroje a jsou připravené pracovat? Aplikace Operations Center vám ukáže umístění každého stroje, historii jeho umístění a aktuální hladinu paliva, rovněž aktivní diagnostické výstražné kódy.

Sdílejte polní data

Musíte být v kanceláři, abyste prohlédli podrobné dokumentační mapy? Nyní už ne. Můžete si je prohlédnout v aplikaci v téměř reálném čase, i z nářadí ISOBUS od jiných výrobců než John Deere. Můžete dokonce přímo exportovat detaily z aplikace k vytisknutí nebo odeslání a sdílet je se svým důvěryhodným partnerem.

Okamžitá analýza pole

Okamžitá analýza pole

Přinesl nový druh pšenice vyšší výnos?… Jak porovnám své výnosy od pole k poli? Aplikace Operations Center automaticky třídí a zobrazuje všechny informace o polích a plodinách a usnadňuje tak snadněji než dříve činit rozhodnutí na základě faktů.

Čiňte chytřejší rozhodnutí

Jak dobře fungovalo poslední ošetření dusíkem?… Bylo ošetření novou chemickou látkou účinné?…Byl nový druh osiva lepší než přechozí rok? Můžete porovnávat výnosy svých polí použitím funkce filtru, což vám pomůže učinit informovanější rozhodnutí pro sklizeň v příštím roce

Vytvoře si zdarma účet na MyJohnDeere.com

1. Vytvořte svůj bezplatný účet

Registrace a nastavení hesla zabere pouze pár sekund

Stažení aplikace Operations Center

2. Stáhněte si aplikaci MyOperations

Sledujte postup práce živě ve svém mobilu. Jděte si stáhnout aplikaci do Google Play nebo Apple App Store.

Požádejte svého prodejce o radu ohledně nastavení

3. Požádejte svého prodejce o radu ohledně nastavení

Váš místní prodejce má vyškolené odborníky, konzultanty služeb FarmSight, kteří vám pomohou začít a poskytnou Vám dlouhodobou podporu.