Operations Center

Úspora času

Správa strojů

Chytřejší rozhodnutí

Sdílená inteligence

Servis pro zákazníky

NOVINKA - Digital Fieldbook

NOVINKA - Digital Fieldbook

Nyní můžete přidat všechny své dokončené pracovní úkoly přímo do naší aplikace, kde jsou bezpečně uložené na jednom místě a jsou kdykoliv snadno přístupné z jakého koliv zařízení.

NOVINKA - Import ISOXML

NOVINKA - Import ISOXML

Importujte přímo agronomická data z displejů Claas, Case IH, New Holland, Fendt Vario, CCI nebo Kverneland a zobrazujte je všechna pohodlně na jednom jediném místě.

Úspora času

Naplánujte si svoji práci předem a odešlete informace o úkolech přímo do jednotlivých strojů. Žádné prodlevy na poli a žádné chyby kvůli nedorozumění nebo nedostatku informací.

Save Time

 

Dozvědět se více

Rozbalit všeSbalit vše

Digital Fieldbook. Nyní můžete přidat všechny své dokončené pracovní úkoly přímo do naší aplikace

VÁŠ VLASTNÍ DIGITAL FIELDBOOK

Nyní můžete dát sbohem tužce a papíru a ukládat všechna svá data o hospodaření bezpečně do Operations Center. Jednoduše přidejte dokončenou práci do Operations Center a vytvořte si vlastní digitální polní deník přístupný z jakéhokoliv zařízení – smartphone, tablet nebo desktop – kdekoliv jste. A navíc si můžete prohlížet data každé sezóny pro snadné porovnání a sledování výkonu celého svého provozu.

 

 

Zaznamenávejte vše

Fieldbook ukládá informace o pracovníkovi obsluhy, stroji, poli, zákazníkovi, druhu plodiny. Chemické látky, nářadí a datum a čas…a mnohem více.

 

Přizpůsobte své zobrazení

Zobrazte si data za každou sezónu v seznamu a použitím filtrů pro zemědělský podnik, pole, produkt a druh si vyberte nejlepší rozvržení pro vás.

 

Sdílejte snadno data

Sdílejte data v jiných formátech souborů – Shapefile, PDF nebo XLSX – ať vám partneři mohou pomoci s analýzami.

 

Nikdy nic neztraťte

Najděte soubory během několika sekund díky snadno použitelnému vyhledávacímu nástroji.

 

Analyzujte výkon

Porovnejte výkony strojů a analyzujte polní data podle sezón pro lepší dlouhodobé agronomické rozhodování.

Správa strojů

Podívejte se na umístění a stav svých strojů v reálném čase. Zjistěte, kdy je úkol dokončený, jaký výnos byl sklizen a nejen to. Operations Center ušetří telefonáty a zajistí vám kontrolu.

Manage Machines

 

Chytřejší rozhodnutí

S Operations Center budete činit lepší a informovanější rozhodnutí. Data strojů a nářadí jsou sbírána v reálném čase, takže můžete rychle vidět, co se děje, a udělat ta rozhodnutí, která jsou pro Vaši farmu nejlepší.

Smarter Decisions

 

Sdílená inteligence

Sdílejte agronomická data se svými zákazníky  aby získali lepší pohled do svého podnikání a věděli, jakou práci jste dokončili. Nebo s obchodními partnery, aby věděli, jak Vám poradit. Operations Center posiluje vztahy se zákazníky větší transparentností a pomáhá zlepšovat jejich dlouhodobý hospodářský výkon.

Share Intelligence

 

Dozvědět se více

Rozbalit všeSbalit vše

import ISOXML. Importujte přímo dokumentační data ze strojů jiných značek.

IMPORT ISOXML: SDÍLENÍ DAT VŠECH ZNAČEK

Máte-li strojový park obsahující více značek, stále můžete využívat všech funkcí Operations Center díky importu agronomických dat ISOXML. Můžete přímo importovat dokumentační data z displejů 
Claas, Case IH, New Holland, Fendt Vario, CCI, Kverneland a dalších do Operations Center. Pohodlně uložená na jednom místě činí řízení celého provozu mnohem snadnějším!

Kompatibilní displeje ISOXML
AgLeader
Case IH
New Holland
TopCon
Trimble
Precision Planting
Raven
Claas
CCI
Mueller Electronic
Fendt VarioTerminal
Kverneland

 

Servis pro zákazníky

Váš místní prodejce vám může pomoci nastavit Operations Center a poskytnout dlouhodobou podporu prostřednictvím servisního balíčku FarmSight. Proč si nepohovořit s vaším prodejcem o vašich podnikatelských plánech a nepodívat se, jak vám může pomoci zlepšit hospodářskou efektivitu.

Service Customers

 

John Deere Operations Center (Operační středisko) je...

Otevřít

Otevřený

Přepošlete dokumentační data jiným uživatelům Operations Center, importujte dokumentační data od jakéhokoliv výrobce, který používá standard ISOXML nebo sdílejte data bezdrátově ze strojů Claas Telematics, AFS Connect (Case IH), MyPLM Connect (New Holland) a S-Fleet (Steyr). Operations Center je navržený jako informační hub, který maximálně usnadňuje zpracovávání dat. Dokonce můžete sdílet data se 180+ softwarovými partnery, takže můžete používat jedinou platformu pro celé své řízení.

Lokálně

Po ruce

Váš místní prodejce má vyškolené odborníky na Operations Center, kteří vám mohou pomoci získat z tohoto výkonného nástroje to nejlepší a ušetřit vám čas při jeho nastavování pro vaše specifické potřeby. Budou schopni vám pomoci s vyškolením vašich lidí, plánováním úkolů, monitorováním a optimalizováním výkonu stroje, analyzováním dat a více.

Bezpečný

Bezpečný

Máte vždy úplnou kontrolu nad všemi daty svého stroje. Můžete se rozhodnout, která data chcete sdílet a s kým, což je zvláště užitečné při spolupráci s partnery nebo poradci. Je rovněž uklidňující vědět, že jsou vaše data bezpečně chráněná používáním stejných vysoce zabezpečených systémů jako online bankovnictví.

Objevte výhody

Sledování úkolů

Sledování úkolů

Je již setí dokončené a je stroj na cestě na další pole? S aplikací Operations Center můžete kontrolovat své stroje v téměř reálném čase, ušetřit tisíce telefonických hovorů a získat čas na důležitější úkoly.

Zasílejte data bezdrátově

Mohu přestat používat přenosnou paměť USB k ukládání dat z mých strojů? Agronomická data jsou nyní automaticky zasílána do Operations Center bezdrátově v téměř reálném čase - i pro nářadí ISOBUS od jiných výrobců než John Deere. To usnadňuje dokumentaci bez potřeby paměťové jednotky USB!

Řízení strojů

Řízení strojů

Kde jsou mé stroje a jsou připravené pracovat? Aplikace Operations Center vám ukáže umístění každého stroje, historii jeho umístění a aktuální hladinu paliva, rovněž aktivní diagnostické výstražné kódy.

Sdílejte polní data

Musíte být v kanceláři, abyste prohlédli podrobné dokumentační mapy? Nyní už ne. Můžete si je prohlédnout v aplikaci v téměř reálném čase, i z nářadí ISOBUS od jiných výrobců než John Deere. Můžete dokonce přímo exportovat detaily z aplikace k vytisknutí nebo odeslání a sdílet je se svým důvěryhodným partnerem.

Okamžitá analýza pole

Okamžitá analýza pole

Přinesl nový druh pšenice vyšší výnos?… Jak porovnám své výnosy od pole k poli? Aplikace Operations Center automaticky třídí a zobrazuje všechny informace o polích a plodinách a usnadňuje tak snadněji než dříve činit rozhodnutí na základě faktů.

Čiňte chytřejší rozhodnutí

Jak dobře fungovalo poslední ošetření dusíkem?… Bylo ošetření novou chemickou látkou účinné?…Byl nový druh osiva lepší než přechozí rok? Můžete porovnávat výnosy svých polí použitím funkce filtru, což vám pomůže učinit informovanější rozhodnutí pro sklizeň v příštím roce

Vytvoře si zdarma účet na MyJohnDeere.com

1. Vytvoře si zdarma účet na MyJohnDeere.com

Registrace účtu a nastavění hesla zabere pouhých několik sekund. Rádi vám se vším pomůžeme, obraťte se na konzultanta služeb FarmSight ještě dnes - FarmSight@strom.cz.

Stažení aplikace Operations Center

2. Stáhněte si aplikaci MyOperations

Sledujte postup práce živě ve svém mobilu. Jděte si stáhnout aplikaci do Google Play nebo Apple App Store.

Požádejte svého prodejce o radu ohledně nastavení

3. Požádejte svého prodejce o radu ohledně nastavení

Váš místní prodejce má vyškolené odborníky, konzultanty služeb FarmSight, kteří vám pomohou začít a poskytnou Vám dlouhodobou podporu.