Užitková vozidla Gator

Zde ve společnosti John Deere je naším cílem vám umožnit udělat více toho, co je pro vás důležité. To může znamenat větší všestrannost při správě vašeho pozemku od A do Z. Větší pohodlí při dlouhém odpoledni. Větší odhodlání. Vyšší výkon. Větší rychlost. Ať už potřebujete cokoli, my jsme po vašem boku. Udělejte více toho, co je pro vás důležité. Poznejte lépe několik majitelů užitkového vozidla Gator. Podívejte se, co je nutí ráno vstát a pro co žijí.

Pociťte ten rozdíl

Zablácené cesty…neuvěřitelně strmé svahy…začátek tuhé zimy…vozidla Gator od John Deere už léta prokazují, že se dostanou všude a je na ně spoleh. Modely Gator si vysloužily pověst odolných a kvalitních vozidel, a tak není divu, že jsme jich vyrobily už přes 500 000.

Je to zábava je řídit. Mají praktické využití. Jinde nenajdete širší nabídku užitkových vozidel, které by splňovaly vaše potřeby. Ale nemusíte nutně věřit tomu, co říkáme. Jděte se projet. Pociťte ten rozdíl!

Pracovní užitková vozidla

Zvládnutí jakékoli práce. Jde o bezpečného a spolehlivého parťáka i při těch nejnáročnějších úkolech, bez kompromisů v oblasti komfortu a s jednoduchým provozem.

Terénní užitková vozidla

Přes kopec nebo dolů do údolí, na hrbolaté nebo rovné cestě – Gator XUV vás vezme kamkoli jen budete chtít! Tato vozidla si jednoduše poradní prakticky s každou překážkou.