Zemědělství

Zemědělství

PŘIŠEL ČAS INOVACÍ

PŘIŠEL ČAS INOVACÍ

Důvěřuj, ale prověřuj. My víme, že toto lidové rčení má stálou platnost, a proto Vám chceme nejen ukázat nová řešení výkonnosti, preciznosti a komfortu obsluhy, ale nabízíme vám i možnost si je ověřit. V případě zájmu kontaktujte svého místního prodejce a vyzkoušejte si nové traktory John Deere.

Ve správných rukách

Nechte stroje pořádně makat: domluvte si BEZPLATNOU KONTROLU

Vlastníte některý z traktorů John Deere řady 6030/7030 z Mannheimu straších 8 let nebo sklízecí mlátičky řady W/T starší více než 8 let? Zvažte, zda jim nedopřát trochu speciální péče. 

Objevte Operations Center John Deere

Objevte Operations Center John Deere

Díky Operations Center John Deere na MyJohnDeere.com nosíte svou farmu s sebou v kapse. Snadno se používá a poskytuje vám přehled o vašich strojích, polích a operátorech.

UDĚLÁTE VÍCE. SE ZÁRUKOU.

UDĚLÁTE VÍCE. SE ZÁRUKOU.

Záruka spotřeby paliva pro použití na poli a v režimu transportu.

Reference pro lisy

REFERENCE PRO LISY

Setkali jsme se se skutečnými profesionály v balíkování, jako jste vy. Řekli nám o svých potřebách a podělili se o zkušenosti se svými lisy John Deere. Poznejte nyní naší kompletní výrobní řadu lisů. Jsme si jistí,’že tu najdete lis, který’je tím pravým pro vás a vaše podnikání.

PŘEDSTAVENÍ ŘADY 9000 SPFH

PŘEDSTAVENÍ ŘADY 9000 SPFH

Řada 8000 zvedla laťku kvality v kategorii sklízecích řezaček – skutečný příběh úspěchu od prvního dne. Na těchto základech jsme dále stavěli ve snaze pomoci vám produkovat vysoce kvalitní siláž ještě efektivněji – výsledkem je řada 9000! RYZÍ VÝKON

ZVLÁDNE VÍCE

ZVLÁDNE VÍCE

Vozidla John Deere Gator vám poskytují pohodlí, výkon a jízdní vlastnosti, které potřebujete, abyste zvládli víc. Náročná práce nebo těžký náklad? Váš Gator to spolehlivě zvládne.

Jen to zpracujte!

JEN TO ZPRACUJTE!

VYNIKAJÍCÍ zpracování jádra od 3 do 29 mm LOC za jakéhokoli sucha