Zemědělství

Zemědělství

6R Serie

NOVÁ ŘADA 6R

JDĚTE CHYTŘE, DĚLEJTE VÍC.

Čas na změnu

Čas na změnu

Efektivní a špičkový výkon našich traktorů 6R, 7R a 8RX přinese hmatatelnou ekonomickou hodnotu vašemu podnikání. 

Zaručená kvalita zrna

Zaručená kvalita zrna

Naše záruka pro majitele nových sklízecích mlátiček řady S700

6R

Velké finále: aktuálně jsou zde nejlepší nabídky na naše bestsellery!

Jednička v dopravě a technologiích precizního zemědělství. Nastal nejvhodnější čas pro pořízení našich nejprodávanějších a legendárních traktorů 6R. Nepropásněte svou šanci,  kontaktujte svého prodejce ještě dnes a staňte se vlastníkem jednoho z těchto spolehlivých a výkonných traktorů.

Objevte Operations Center John Deere

Objevte Operations Center John Deere

Díky Operations Center John Deere na MyJohnDeere.com nosíte svou farmu s sebou v kapse. Snadno se používá a poskytuje vám přehled o vašich strojích, polích a operátorech.

Reference pro lisy

REFERENCE PRO LISY

Setkali jsme se se skutečnými profesionály v balíkování, jako jste vy. Řekli nám o svých potřebách a podělili se o zkušenosti se svými lisy John Deere. Poznejte nyní naší kompletní výrobní řadu lisů. Jsme si jistí,’že tu najdete lis, který’je tím pravým pro vás a vaše podnikání.

PŘEDSTAVENÍ ŘADY 9000 SPFH

PŘEDSTAVENÍ ŘADY 9000 SPFH

Řada 8000 zvedla laťku kvality v kategorii sklízecích řezaček – skutečný příběh úspěchu od prvního dne. Na těchto základech jsme dále stavěli ve snaze pomoci vám produkovat vysoce kvalitní siláž ještě efektivněji – výsledkem je řada 9000! RYZÍ VÝKON

ZVLÁDNE VÍCE

ZVLÁDNE VÍCE

Vozidla John Deere Gator vám poskytují pohodlí, výkon a jízdní vlastnosti, které potřebujete, abyste zvládli víc. Náročná práce nebo těžký náklad? Váš Gator to spolehlivě zvládne.

Jen to zpracujte!

JEN TO ZPRACUJTE!

VYNIKAJÍCÍ zpracování jádra od 3 do 29 mm LOC za jakéhokoli sucha