Zemědělství

Zemědělství

6R

Velké finále: aktuálně jsou zde nejlepší nabídky na naše bestsellery!

Jednička v dopravě a technologiích precizního zemědělství. Nastal nejvhodnější čas pro pořízení našich nejprodávanějších a legendárních traktorů 6R. Nepropásněte svou šanci,  kontaktujte svého prodejce ještě dnes a staňte se vlastníkem jednoho z těchto spolehlivých a výkonných traktorů.

Vyberte si sklizňovou hvězdu pro rok 2022

Vyberte si sklizňovou hvězdu pro rok 2022

Nenastal čas vyzkoušet si sklízecí mlátičku John Deere pro modelový rok 2022? Nabízí nepřekonatelnou kombinaci vysokého výkonu, komplexní podpora provozuschopnosti, prémiové pohodlí a výkonných nástrojů precizního zemědělství, které transformují vaši sklizeň.

 

Driver challenge

KOMBAJNÉRSKÁ VÝZVA 2021

Jak skvělý řidič jsi? Řekni nám svůj příběh ze sklizně. Vyhrajte tři VIP výlety do srdce Harvest Stars a poukázky do online obchodu.

Jak skvělý řidič/ka jsi?  (boy – řidič, girl – řidička)

 

PŘIŠEL ČAS INOVACÍ

PŘIŠEL ČAS INOVACÍ

Důvěřuj, ale prověřuj. My víme, že toto lidové rčení má stálou platnost, a proto Vám chceme nejen ukázat nová řešení výkonnosti, preciznosti a komfortu obsluhy, ale nabízíme vám i možnost si je ověřit. V případě zájmu kontaktujte svého místního prodejce a vyzkoušejte si nové traktory John Deere.

Ve správných rukách

Nechte stroje pořádně makat: domluvte si BEZPLATNOU KONTROLU

Vlastníte některý z traktorů John Deere řady 6030/7030 z Mannheimu straších 8 let nebo sklízecí mlátičky řady W/T starší více než 8 let? Zvažte, zda jim nedopřát trochu speciální péče. 

Objevte Operations Center John Deere

Objevte Operations Center John Deere

Díky Operations Center John Deere na MyJohnDeere.com nosíte svou farmu s sebou v kapse. Snadno se používá a poskytuje vám přehled o vašich strojích, polích a operátorech.

UDĚLÁTE VÍCE. SE ZÁRUKOU.

UDĚLÁTE VÍCE. SE ZÁRUKOU.

Záruka spotřeby paliva pro použití na poli a v režimu transportu.

Reference pro lisy

REFERENCE PRO LISY

Setkali jsme se se skutečnými profesionály v balíkování, jako jste vy. Řekli nám o svých potřebách a podělili se o zkušenosti se svými lisy John Deere. Poznejte nyní naší kompletní výrobní řadu lisů. Jsme si jistí,’že tu najdete lis, který’je tím pravým pro vás a vaše podnikání.

PŘEDSTAVENÍ ŘADY 9000 SPFH

PŘEDSTAVENÍ ŘADY 9000 SPFH

Řada 8000 zvedla laťku kvality v kategorii sklízecích řezaček – skutečný příběh úspěchu od prvního dne. Na těchto základech jsme dále stavěli ve snaze pomoci vám produkovat vysoce kvalitní siláž ještě efektivněji – výsledkem je řada 9000! RYZÍ VÝKON

ZVLÁDNE VÍCE

ZVLÁDNE VÍCE

Vozidla John Deere Gator vám poskytují pohodlí, výkon a jízdní vlastnosti, které potřebujete, abyste zvládli víc. Náročná práce nebo těžký náklad? Váš Gator to spolehlivě zvládne.

Jen to zpracujte!

JEN TO ZPRACUJTE!

VYNIKAJÍCÍ zpracování jádra od 3 do 29 mm LOC za jakéhokoli sucha