9RX 830Traktor

  • Maximální výkon motoru 913 k (681 kW) (ECE R 120)
  • 6válcový motor JD18 o objemu 18 litrů
  • 33,5 t a rozvor 4,260 mm
  • Minimální statický přítlak na půdu 0,58 kg/cm²

Silnější farma

Traktory 9RX 710, 770 a 830 jsou nejvýkonnějšími traktory John Deere. Kombinace motoru JD18 s novou převodovkou e21 PST a přepracovanými podvozky zaručuje bezkonkurenční tažný výkon, a to vše bez nutnosti používat kapaliny pro úpravu výfukových plynů vznětových motorů (DEF). Vyšší výkon pro vás znamená širší nářadí, méně času v terénu, sníženou provozní náročnost a zároveň výsledky lepší než kdy jindy. U traktorů vybavených pásy o šířce 30" je celková šířka menší než 3,0 metru. 

Vlastnosti

Podívejme se na některé z jednotlivých funkcí, které se podílejí na vynikajícím zážitku z jízdy v řadě 9RX, který na vás čeká.

Skutečný výkon

Skutečný výkon

Výkonný motor JD18X nepotřebuje kapalinu pro úpravu výfukových plynů vznětových motorů (DEF). V kombinaci s novou převodovkou e21  PowerShift a přepracovanými podvozky zaručuje bezkonkurenční tažný výkon spodního závěsu.

Prvotřídní kabina

Prvotřídní kabina

Nová kabina CommandView 4 Plus se sofistikovaným odpružením vám poskytne bezkonkurenční kvalitu jízdy. Užijete si také větší výhled a prostor než kdy dříve. Užijte si další pohodlné funkce, jako je G5Další vybavení CommandCenter™ je digitální rádio s 6,5palcovou dotykovou obrazovkou, prostorovým zvukem 6.1 a integrovanými službami Apple CarPlay a Android Auto.

Precizní zemědělství

Precizní zemědělství

Díky integrovanému přijímači StarFire™, CommandCenterand™ G5Plus a JDLink™ již má 9RX vše, co potřebujete pro rychlý start v precizním zemědělství. Dosáhněte nebývalé produktivity díky AutoTrac, aplikaci variabilních dávek a sekční kontrole v základní výbavě, včetně pokročilých licencí, jako jsou AutoTrac™ Turn Automation, pasivní navádění AutoTrac™ Implement Guidance, AutoPath™, MachineSync a sdílení dat při práci.