Sklízecí mlátičky

Výzva sklízecích mlátiček

Výzva sklízecích mlátiček

Sklízecí mlátička řady T má jednu z největších separačních oblastí na trhu a hladký přímý průchod plodiny je šetrný vůči zrnu a slámě. Jsme si tak jistí jejím výkonem, že vyzýváme vlastníky ekvivalentních sklízecích mlátiček od Class a New Holland, aby šli válec proti válci s naší řadou T.

Kompaktní sklízecí mlátičky W300/W400

Udělejte práci rychleji, když se rozhodnete: Naše lehké 5 a 6vytřásadlové sklízecí mlátičky zajišťují vysoký výkon v kompaktním formátu. Nová kabina s celkovým objemem 3,30 m² nastavuje standard pro tuto třídu sklízecích mlátiček.

Řada W

Řada W

Nová řada W sklízecích mlátiček dokáže zpracovat až o 5 % více a je vybavena chytrými řešeními jako je velký mláticí buben o průměru 660 mm s 10 mlatkami a rychlou instalací protimlatky přináší vysokou výkonnost, plynulý tok materiálu a mimořádnou kvalitu slámy a zrna.

Řada T

Řada T má vše: Hladký tok, který je jemný na zrna a slámu, největší aktivní separační plochu, jakou nemá žádná jiná vytřásadlová sklízecí mlátička navíc s novým separátorem Tangential Plus. Může se také pochlubit prostornou kabinu nastavující nová měřítka pohodlí a komfortu ovládání.

Řada S700

Řada S700: Automatizovaná sklízecí mlátička

AUTOMATICKÁ . . . Zcela nová řada S700 zahajuje éru automatizovaných sklízecích mlátiček. Využívá všech našich zkušeností jako jednoho z největších výrobců sklízecích mlátiček na světě. Naši inženýři ji vyvinuli ve spolupráci se zákazníky. Představuje revoluci z hlediska produktivity, kvality zrna a nízkých ztrát.