Sklízecí mlátičky

Early order 2020

NASTAVL ČAS INOVOVAT – SKLÍZECÍ MLÁTIČKY 2021

Nikdy nebylo lepší upgradovat na sklízecí mlátičku John Deere než v roce 2021

Zaručená kvalita zrna

Zaručená kvalita zrna: pod 1 % poškozeného zrna

Díky prověřené kvality zrna řady S zaručujeme, že dosáhnete <1 % poškozeného zrna v zásobníku. Nebo vám zaplatíme rozdíl.*

Řada W

Řada W:

Skliďte snadno a rychle

Řada T: SKLÍZECÍ MLÁTIČKA 50 TUN

Řada T:

SKLÍZECÍ MLÁTIČKA 50 TUN

Řada S700: AUTOMATIZOVANÁ SKLÍZECÍ MLÁTIČKA

Řada S700:

AUTOMATIZOVANÁ SKLÍZECÍ MLÁTIČKA 

Řada X9. Sklízecí mlátička 100 tun

Řada X9

Řada X9. Sklízecí mlátička 100 tun
 

Dva kombajny
HARVEST PROMISE

Náhradní sklízecí mlátička: Standardním vybavením každé nové sklízecí mlátičky je balíček Harvest Promise, který má vedoucí postavení na trhu.

ODBORNÁ KONTROLA

Profesionální prohlídka vám umožní připravit vaši sklízecí mlátičku pro další sklizňovou sezónu. Díky profesionálním nástrojům společnosti John Deere, které zúročují znalosti nasbírané v mnoha sezónách, naši speciálně proškolení a certifikovaní technici vědí, které součástky vyžadují obzvláštní pozornost.

PŘÍSLIB DORUČENÍ DÍLŮ DO 24 HODIN

Investovali jsme do největší logistické sítě náhradních dílů v zemědělství. Díky většímu počtu strojů na polích, než má jakýkoliv jiný výrobce, máme také ve skladu více náhradních dílů. To znamená, že běžně doručíme více než 97 % všech objednávek do 24 hodin.

NÁHRADNÍ STROJ

V případě, že jsou náhradní díly dodány příliš pozdě, vám poskytneme náhradní stroj. Rozdíl je v tom, že my se postaráme o všechno, místo abychom pouze zaplatili dodavatele. Naši prodejci mají v záloze správné sklízecí mlátičky se správnou velikostí.

ZAŠKOLENÍ

Odborníci u certifikovaných prodejců proškolení ve výrobním závodě zajistí profesionální školení řidičů při doručení nové sklízecí mlátičky i následná školení.

ODBORNÍCI NA SVÉM MÍSTĚ

Certifikovaná prodejci zaměstnávají profesionálně vyškolené sklizňové odborníky, kteří před sezónou seřídí vaši sklízecí mlátičku. Také vás navštíví v průběhu sezóny, aby zajistili, že váš stroj pracuje s optimálním výkonem.