Sklízecí mlátičky

Vyberte si sklizňovou hvězdu pro rok 2022

Vyberte si sklizňovou hvězdu pro rok 2022

Nenastal čas vyzkoušet si sklízecí mlátičku John Deere pro modelový rok 2022? Nabízí nepřekonatelnou kombinaci vysokého výkonu, komplexní podpora provozuschopnosti, prémiové pohodlí a výkonných nástrojů precizního zemědělství, které transformují vaši sklizeň.

 

Řada W

Řada W:

Skliďte snadno a rychle

Řada T: SKLÍZECÍ MLÁTIČKA 50 TUN

Řada T:

SKLÍZECÍ MLÁTIČKA 50 TUN

Řada S SKLÍZECÍ MLÁTIČKA 75 TUN

Řada S

SKLÍZECÍ MLÁTIČKA 75 TUN

Řada X9. Sklízecí mlátička 100 tun

Řada X9

Řada X9. Sklízecí mlátička 100 tun
 

Dva kombajny
HARVEST PROMISE

Náhradní sklízecí mlátička: Standardním vybavením každé nové sklízecí mlátičky je balíček Harvest Promise, který má vedoucí postavení na trhu.

ODBORNÁ KONTROLA

Profesionální prohlídka vám umožní připravit vaši sklízecí mlátičku pro další sklizňovou sezónu. Díky profesionálním nástrojům společnosti John Deere, které zúročují znalosti nasbírané v mnoha sezónách, naši speciálně proškolení a certifikovaní technici vědí, které součástky vyžadují obzvláštní pozornost.

PŘÍSLIB DORUČENÍ DÍLŮ DO 24 HODIN

Investovali jsme do největší logistické sítě náhradních dílů v zemědělství. Díky většímu počtu strojů na polích, než má jakýkoliv jiný výrobce, máme také ve skladu více náhradních dílů. To znamená, že běžně doručíme více než 97 % všech objednávek do 24 hodin.

NÁHRADNÍ STROJ

V případě, že jsou náhradní díly dodány příliš pozdě, vám poskytneme náhradní stroj. Rozdíl je v tom, že my se postaráme o všechno, místo abychom pouze zaplatili dodavatele. Naši prodejci mají v záloze správné sklízecí mlátičky se správnou velikostí.

ZAŠKOLENÍ

Odborníci u certifikovaných prodejců proškolení ve výrobním závodě zajistí profesionální školení řidičů při doručení nové sklízecí mlátičky i následná školení.

ODBORNÍCI NA SVÉM MÍSTĚ

Certifikovaná prodejci zaměstnávají profesionálně vyškolené sklizňové odborníky, kteří před sezónou seřídí vaši sklízecí mlátičku. Také vás navštíví v průběhu sezóny, aby zajistili, že váš stroj pracuje s optimálním výkonem.