Profesionální žací stroje a sekačky

Zvolení profesionálního žacího vybavení John Deere bude tou nejlepší firemní investicí, kterou můžete udělat. Naše stroje jsou totiž vybaveny žacím ústrojím vylisovaným ze silné oceli, výjimečnou manévrovatelností, odolnými převodovkami a mohou se chlubit ergonomii a komfortem, které dál podpoří vaši produktivitu.

Profesionální ruční sekačky

Zažijte kompaktní výkon pro kompaktní plochy. Všechny naše profesionální ruční sekačky jsou navržené tak, aby splnily náročné požadavky úprav terénů a samospráv.

Žací traktory John Deere s dieselovým motorem, zažijte novou podobu výkonnosti

Zažijte novou podobu výkonnosti

Nejodolnější a nejspolehlivější žací traktor s dieselovým motorem, který nabízí všestrannost a širokou škálu příslušenství.

Profesionální žací stroj s nulovým poloměrem otáčení

Proklestěte si cestu náročným terénem Vynikající manévrovatelnost díky nulovému poloměru otáčení kombinovaná s výkonným motorem a vysoce kapacitním žacím ústrojím.

Žací stroje TerrainCut s čelním žacím ústrojím

Profesionální žací stroje řady TerrainCut 1500 s čelním žacím ústrojím jsou vynikající kombinací rychlosti a kvality řezu.

Vysoce výkonné rotační žací stroje 1600T, 1505 a 1515.

Velké žací stroje pro velký výkon

Tyto žací stroje jsou perfektní pro náročné práce díky maximálnímu pohodlí a produktivitě, o které se stará nízká hladina hluku a hydraulické žací ústrojí.

Specialisté vybavení na těžké práci a sportovní trávníky

Jestliže chcete dosáhnout špičkového pruhovaného vzhledu trávníku, zvolte model 2653B nebo 7200A. Údržba obou je jednoduchá. Byly zkonstruovány s ohledem na výkonnost, spolehlivost a jednoduché používání.

Vřetenový žací stroj pro velké plochy

Tento vřetenový žací stroj pro velké plochy nabízí vysokou produktivitu s komfortem, o který se stará volitelná prémiová kabina instalovaná při výrobě.

Odolné traktory na těžké práce

Díky vysokokapacitním žacím ústrojím nabízí naše kompaktní traktory všestranné řešení sekání.