Vybavení pro golfová hřiště a sportovní trávníky

Doma kdekoliv

Když pracujete tam, kde jiní hrají, potřebujete partnera, kterému můžete důvěřovat a který se postará o perfektní stav vašeho hřiště nebo sportoviště. Pokud jde o veškeré vybavení pro golfová hřiště a sportovní trávníky, můžete se spolehnout, že vám společnost John Deere poskytne špičkové stroje, pokrokovou technologii a spolehlivou podporu.

Vybavení na golfová hřiště

Vybavení na golfová hřiště

Kvalita vašich greenů je jednou z prvních věcí, kterých si lidé všimnou. Naše vybavení na golfová hřiště poskytuje přesný střih a šetrnou péči, které jsou pro hráče i obsluhu stejně působivé. Proto si nejuznávanější golfová hřiště na světě vybírají značku John Deere a spoléhají na kvalitu našich strojů.

Vybavení na sportovní trávníky

Vybavení na sportovní trávníky

Máme vybavení na trávníky pro každé hřiště. Společnost John Deere nabízí správcům sportovních trávníků působivou řadu zařízení pro přesné sečení, hrabání, postřikování a těžkou manipulaci.

Precision Turf Technology

PRECIZNA TEHNOLOGIJA ZA OPREMO ZA TRAVNATE POVRŠINE

Odprti za napredek: svet vzdrževanja travnatih površin in nege tal se hitro spreminja. Ključni vidiki so okoljski vidiki in operativna učinkovitost. S preciznimi tehnologijami za travnate površine družbe John Deere lahko poskrbite za vodenje donosnega in trajnostnega posla.

Krok za krokem

Zjistěte, jak se to dělá

Nahlédněte do zákulisí naší továrny Turf Care v Severní Karolíně, kde jsme kompletně přepracovali montážní linku, abychom zefektivnili procesy a kontrolu kvality na dosud nejvyšší úroveň.

Najít Vašeho nejbližšího prodejce

Najít Vašeho nejbližšího prodejce

Najít vašeho prodejce John Deere