Samojízdné sklízecí řezačky – stvořené pro řezání

Sklízecí řezačky řady 8000

Sklízecí řezačky řady 8000

Řadu 8000 vyrábíme pro to nejdůležitější: abyste mohli efektivněji produkovat více vysoce kvalitní siláže. Získejte spolehlivý skvělý výkon při sečení s nejnižšími možnými provozními náklady.

Sklízecí řezačky řady 9000

Sklízecí řezačky řady 9000

Díky špičkovým možnostem analýzy a dokumentace sklizně, bezkonkurenční kvalitě pícnin, výjimečně robustnímu zařízení na zpracování zrna a vynikajícím motorům jsou samojízdné sklízecí řezačky řady 9000 připraveny pozvednout věci na novou úroveň.

spfh-offers

Samojízdné sklízecí řezačky Máte zájem? Kontaktujte nás ještě dnes! 

Čekají na vás velké slevy

Pouze do 22.12. 2022 jsme pro vás připravili dva speciální modely s výraznou úsporou až 10 000 €. Prohlédněte si je a vyberte si ten pravý.

9500 Pro: maximální efektivita bez AdBlue®

9500 Pro: maximální efektivita bez AdBlue®

Zvyšte svou produktivitu a efektivitu díky naší špičkové sklízecí řezačce. Tento výkonný stroj připravený na navádění je již nastaven pro nejnovější univerzální displeje G5. Je vybaven účinnými automatizačními funkcemi, jako je Pro-Touch a naším balíčkem prémiového osvětlení LED. Opotřebitelné díly DuraLine Premium a vysoce odolný pohon adaptérů poskytují bezproblémovou sklizeň s vysokou dostupností.

8600 Pro: výkon testovaný DLG

8600 Pro: výkon testovaný DLG

Tento model 8600 s průchodností 239 t/h poskytuje vynikající výkon a úsporu 0,47 l/t. Je připraven pro připojení k internetu a pro navádění a pracuje s nejnovějším univerzálním displejem G5. Je vybaven efektivní automatizací
jako je Pro-Touch a naším prémiovým LED osvětlením. Opotřebitelné díly DuraLine Premium a vysoce odolný pohon adaptérů poskytují bezproblémovou sklizeň s vysokou dostupností.

8500 Pro: očekávejte lepší řešení

8500 Pro: očekávejte lepší řešení

Vyzkoušejte si energeticky efektivní manipulaci s plodinami a pohon při sklizni všech plodin za jakýchkoli podmínek. Model 8500 se může pochlubit efektivní automatizací, jako je Pro-Touch, a je vybaven naším balíčkem osvětlení LED Premium. Je připraven pro připojení k internetu a pro navádění a je vybaven nejnovějším univerzálním displejem G5. Detekce kamenů, díly podléhající opotřebení Dura Line Premium a vysoce odolný pohon adaptéru poskytují bezproblémovou sklizeň s vysokou dostupností.

8200 Pro: nový motor, vyšší výkon

8200 Pro: nový motor, vyšší výkon

Model 8200 má nyní vyšší výkon a stejně vynikající účinnost pohonu a obdělávání plodin a je vybaven také automatickou přípojkou adaptéru. Vše je nastaveno pro nejnovější univerzální displej John Deere G5 a má náš balíček prémiových LED osvětlení. Opotřebitelné díly DuraLine Premium a detekce kamenů zajišťují bezproblémovou sklizeň s vysokou dostupností, zatímco funkce jako ProTouch zvyšují efektivitu automatizace.

Žací vály na trávu

Žací vály na trávu

Pro důkladný a vysoce účinný sběr trávy máte na výběr mezi sběrači řady 6X9 a R.

Žací vály ke sklízení kukuřice

Žací vály ke sklízení kukuřice

Adaptéry 300plus a 400plus ke sklízení kukuřice jsou celosvětově proslulé vysokou kapacitou, spolehlivostí a nízkými nároky na údržbu.

Whole Crop Headers

Žací vály na celé rostliny

Sklízení celých rostlin nemá lepší řešení, než nabízí žací vály ProfiCut od společnosti Zürn.

Kalkulačka úspor ze snímání hnoje

Kalkulačka úspor ze snímání hnoje

Spočítejte si celkový přínos několika kliknutími.

Dozvědět se více
HarvestLab™ 3000

HarvestLab™ 3000

Získejte analýzu řezanky a hnojiva v reálném čase a proveďte úpravy na poli podle okamžitých, vysoce přesných údajů získaných během práce díky snímači technologie blízké infračervené spektroskopie (NIR).

Katalog náhradních dílů

Katalog náhradních dílů

Všechny značky, všechny modely, libovolné stáří. Všechny díly, které budete potřebovat od prodejce John Deere. Potřeby pro chov dobytka, lesnictví, zahradnictví a dílny. Prozkoumejte naše rozšířené portfolio.