Samojízdné sklízecí řezačky

Vyberte si řezačku John Deere a touto investicí nezískáte jen svět dobývající stroj. Stanete se součástí týmu. Týmu, který poskytuje prvotřídní servis a podporu, abyste se svým řezáním nemuseli nikdy přestat. Ale to není všechno. Standard zahrnuje ještě něco navíc: Nedostižnou pověst společnosti John Deere. Jedna společnost. Jeden název. Již od roku 1837.

PŘEDSTAVUJEME NOVOU ŘADU SAMOJÍZDNÝCH ŘEZAČEK ŘADY 9000

PŘEDSTAVUJEME NOVOU ŘADU SAMOJÍZDNÝCH ŘEZAČEK ŘADY 9000

Řada 8000 zvedla úroveň kvalitního sklízení píce – šlo již od prvního dne o skutečně úspěšný příběh. To byl náš základ, který jsme dále rozvíjeli naší ambicí pomoci vám produkovat kvalitnější siláž ještě efektivnějším způsobem – představujeme vám řadu 9000! ČISTÝ VÝKON

Řada 8000

Naši zákazníci nám dali ohledně nové řady 8000 jasné instrukce. Celosvětově nejlepší výkonnost v šesti klíčových oblastech: účinnosti výkonu, kvalitě píce, komfortu, spolehlivosti, trakci a úspoře nákladů. Byla to obrovská výzva. Ale věříme, že jsme uspěli.

Prostě to zpracujte!

Prostě to zpracujte!

EXCELENTNÍ zpracování zrna s délkou řezu od 3 do 29 mm jakékoli sušiny.

HarvestLab 3000

HarvestLab 3000

Vlhkost plodin se může lišit na jednom poli až o 20 %, což vyžaduje pro zajištění ideálního zhuštění bez vzduchových kapes různou délku řezu. Za účelem automatického nastavení délky řezu v závislosti na obsahu sušiny lze sklízecí řezačku John Deere vybavit systémem HarvestLab 3000.

GARANTUJEME, ŽE S NÁMI UDĚLÁTE VÍCE.

GARANTUJEME, ŽE S NÁMI UDĚLÁTE VÍCE.

S DURA LINE

Komponenty průchodu plodin John Deere Dura Line jsou nyní nabízeny ve třech balíčcích. Máme perfektní balíček pro každou situaci, vše záleží na vašich individuálních požadavcích. A všechny mají garantovanou životnost 3 000 motohodin nebo 5 let používání, podle toho, co bude splněno dříve! S Dura Line můžete dělat více. To vám garantujeme.

*Záruka se nevztahuje na protiostří, nože, držáky nožů, stěrky pro hladké odvalování.

Podrobnější informace si vyžádejte od svého prodejce John Deere ještě dnes!