Žací vály na trávu

Žací vály na trávu
Pohon žacího válu s proměnnými otáčkami

Pohon žacího válu s proměnnými otáčkami

Pokud jste hledali možnost, jak zlepšit vkládání u všech délek řezanky, potěší vás variabilní pohon žacího válu u verze 6X9. Synchronizuje rychlost šneku podle délky řezanky s cílem dosáhnout lepší kvality řezání, konstantního toku plodiny a optimalizované průchodnosti.

Plynulé vkládání

Plynulé vkládání

“Nekonečná” konstrukce ramen šneku posouvá plodinu dovnitř do středu stroje a zajišťuje plynulý průběžný tok plodin do řezačky, což umožňuje plně využít vynikající kapacitu stroje a současně šetřit palivo a snižovat opotřebení.

Pohon dvojitého žacího válu

Pohon dvojitého žacího válu

Pro maximální výkon v různých podmínkách a aby žádná úroda nezůstala ležet ladem: Osvědčený dvojitý pohon žacího válu, který byl představen u nové řady 8000 v roce 2015 a který je k dispozici na přání, upravuje rychlost sběracích nožů nezávisle na šneku tak, aby odpovídala rychlosti jízdy po poli.

Automatické mazání řetězů

Automatické mazání řetězů

Dva řetězy sběrače lze volitelně mazat elektricky poháněným olejovým čerpadlem, které dodává olej do plstěných polštářků, které se dotýkají řetězu, pouze při otáčení sběrače – můžete mít ruce stále čisté a nemusíte se starat o mazání řetězu.

Sběrač trávy 30R

Nový sběrač trávy 30R

Nové sběrače řady R jsou vybaveny velkým šnekem o průměru 80 cm, většími šroubovicemi šneku o průměru 20 cm a 6 radličkami s hroty o průměru 6,5 mm a jsou navrženy pro vysokou výkonnost. Model 30R je vybaven bezřetězovým pohonem a vysoce odolnými opotřebitelnými díly, které snižují náklady na údržbu, a vy si tak budete moci užívat plný výkon po mnoho sezón. Proměnlivý pohon žacího válu v zásadě provádí sychronizaci rychlosti dopravního šneku podle délky řezanky, čímž zajišťuje vysokou kvalitu řezu. Bez ohledu na objem sklízených řádků upraví volitelný žací vál s dvojím pohonem rychlost sběrače nezávisle na dopravním šneku podle pojezdové rychlosti. Ujistěte se, že žádné plodiny neminete.

 

Sběrače 6X9 Premium

MODELPŘEPRAVNÍ ŠÍŘKAPRACOVNÍ ŠÍŘKA (MEZI HROTY)

639

3 m

2,56 m

649

4 m

3,64 m

659

4,5 m

4,15 m

Sběrače řady R

MODELPŘEPRAVNÍ ŠÍŘKAPRACOVNÍ ŠÍŘKA (MEZI HROTY)

30R

3 m

2,70 m

Vyhledávač prodejců

Najít Vašeho nejbližšího prodejce

Najít správný žací vál nemůže být snazší. Váš prodejce vám rád poskytne další rady.

Vyhledat prodejce

Žací vály

Žací vály ke sklízení kukuřice

Žací vály ke sklízení kukuřice

Adaptéry 300plus a 400plus pro sklízení kukuřice jsou celosvětově proslulé vysokou kapacitou, spolehlivostí a nízkými nároky na údržbu.

Žací vály na celé rostliny

Žací vály na celé rostliny

Sklízení celých rostlin nemá lepší řešení, než nabízí žací vály ProfiCut od společnosti Zürn.