Sekačky fervejí

Fotka na trávníku sekačky fervejí PrecisionCut 6000A

NOVÁ sekačka fervejí PrecisionCut 6000A.

Představujeme řadu sekaček fervejí s nižším výkonem, která je skutečně zkonstruována pro ferveje v ekonomičtějším balíčku. Ulehčete vašemu rozpočtu.

Na trhu od jara 2019.

Sekačky fervejí

ModelVýkon motoru v koních*Průměr vřeteneŠířka záběruVřetenový motorDisplej TechControl

41,6 (31 kW)

12,7 cm (5 in.)

254 cm (100 in.)

Elektrický

Ano

41,6 (31 kW)

12,7 cm (5 in.)

203 cm (80 in.)

Elektrický

Ano

41,6 (31 kW)

12,7 cm (5 in.)

254 cm (100 in.)

Hydraulický

Ano

41,6 (31 kW)

17,8 cm (7 in.)

254 cm (100 in.)

Hydraulický

Ano

55,1 (41,1 kW)

17,8 cm (7 in.)

254 cm (100 in.)

Hydraulický

Ano

55,1 (41,1 kW)

17,8 cm (7 in.)

330,2 cm (130 in.)

Hydraulický

Ano

Vynikající kvalita řezu

Zažijte výhody nastavitelného hydraulického tlaku na vašich žacích jednotkách. To se spolu se zadním připojovacím místem třmenu postará o to, aby byly žací jednotky v perfektním kontaktu s trávníkem. A díky displeji TechControl můžete přesně nastavit rychlost sečení.

Větší kontrola

Heslem chráněný displej TechControl umožňuje rychlé nastavení nebo změnu rychlosti sečení, rychlosti otáčení a rychlosti přesunu, aby došlo k omezení odchylek ve výkonnostech obsluhy. A zjištění stavu stroje je také výtečné díky schopnosti okamžitě vidět provozní upozornění a možnosti nastavení servisních časů.

Snazší obsluha

Nejenže je nový systém AutoPedal při jízdě pohodlnější, ale pomocí pedálů můžete také ovládat otáčky motoru. Toto sladění šetří palivo a snižuje úroveň hluku.

Rychlá a přesná diagnostika

S displejem TechControl uvidíte varování stroje, máte k dispozici elektronickou diagnostiku a můžete nastavit časovače na velké a lehce čitelné obrazovce. Zobrazená data mohou být nastavena do osmi jazyků.

Rychle upravitelné žací jednotky

Výška sečení u všech modelů A sekaček fervejí a odpališť může být rychle a jednoduše upravena díky revolučnímu systému Speed Link, který dovoluje během chvilky nastavit výšku sečení po obou stranách žací jednotky.

Nízká údržba

Hydraulické interní mokré kotoučové brzdy v našich modelech A nemají žádná brzdová táhla ani nepotřebují úpravy, dochází tak výraznému snížení potřeby rutinní údržby, kterou musí technik provádět.

Obrázek vyhledávače prodejce

Najděte svého místního prodejce

Podívejte se na vybavení, které se vám hodí nejlépe u vašeho místního prodejce.

Informace o výkonu a točivém momentu motoru jsou poskytnuty výrobcem motoru a jsou určeny pouze pro srovnávací účely. Skutečný pracovní výkon a točivý moment budou menší. Další informace najdete na webové stránce výrobce motoru.