Lidé procházející se mezi několika typy zařízení John Deere na rozsáhlém poli.

NAŠÍM POSLÁNÍM JE
UMOŽNIT ŽIVOTU VYKROČIT VPŘED

Děláme věci jako nikdo jiný

Naše podnikání je životně důležité poslání. Fungujeme pro lidi, kteří nám věří, a planetu, která nám
dává obživu. Proto vytváříme inteligentní propojené stroje, díky kterým jsme vždy o krok napřed.


Naši zákazníci jsou středobodem všeho, co děláme.

Spoléháme na více než 180 let zkušeností a terabajty přesných dat, díky kterým známe naše zákazníky a jejich podnikání známe lépe než kdokoli jiný. Naše snadno použitelná technologie jim pomáhá dosahovat viditelných výsledků, ať už &na poli, na pracovišti nebo v účetní rozvaze. V rámci poskytování prvotřídní podpory našim zákazníkům zajišťujeme plynulý přístup k součástem, službám a inovacím spojeným s výkonem, od převzetí doma až po výměnu, a to po celou dobu životnosti jejich zařízení, vždy s ohledem na produktivitu a udržitelnost.

A přitom máme neustále na paměti, že jsme tady proto, abychom pomohli životu vykročit vpřed.


Trvalá udržitelnost

Naším cílem je vytvářet taková řešení, která umožní udržitelnost živobytí našich zákazníků a komunit po celém světě po další generace.

Cíle trvalé udržitelnosti

Inovace & technologie

Naším posláním je vytvářet nové způsoby myšlení a vyvíjet nové způsoby práce. Cílem naší práce není bořit současné normy, ale vyvíjet řešení zaměřená na zákazníka, která jsou jednodušší a výnosnější a budou znamenat krok vpřed v jejich pracovních životech.

Navštivte sekci Inovace & technologie

Komunita

Naše vášeň je stejně odvážná jako věrnost, kterou inspiruje. Takovou úctu je třeba si zasloužit. S hrdostí na dobře odvedenou práci zanecháváme významnou stopu v našich komunitách i po celém světě.

Přečtěte si o síle občanství na našich webových stránkách pro USA

Vedení

Velké vůdčí osobnosti utvářejí úspěšné podniky, a náš současný generální ředitel John May sdílí hodnoty svých předchůdců: integritu, kvalitu, odhodlání a inovaci.

Seznamte se s členy našeho nejvyššího vedení

Společnost Deere & Company nabízí portfolio více než 25 značek, které jejím zákazníkům poskytují ucelenou řadu inovativních řešení v podobě rozmanitých výrobních systémů po celou dobu životnosti jejich strojů. Ukázka těchto značek je zobrazena zde.

Wirgen logo

Wirtgen

Skupina Wirtgen, která sestává ze značek Wirtgen, Vögele, Hamm, Kleemann a Benninghoven, nabízí zákazníkům mobilní strojní řešení pro výstavbu a rekonstrukci silnic, zařízení pro těžbu a zpracování minerálů, pro recyklaci materiálů a pro výrobu asfaltu. Pět značek, které jsou používány společně, pokrývá celý cyklus výstavby silnic, od zpracování surovin, vytváření směsí, pokládek, zhutňování a renovace. 

Hagie logo

Hagie

Historie značky Hagie je historií inovací a důmyslných řešení. Snahou jejího zakladatele, jímž byl Ray Hagie, bylo snižování podílu neefektivních postupů a nalézání účinnějších způsobů práce, což jej přivedlo k zaměření na vývoj a výrobu řešení pro postřik plodin. Výsledkem této jeho neutuchající snahy o řešení problémů byl samojízdný postřikovač, který byl jako první na světě vyroben v roce 1947. Tento revoluční průlom s sebou přinesl zvýšený odbyt, rozšíření výroby a vstup na mezinárodní trh. Značka Hagie pokračuje ve výrobě postřikovačů s velkou světlou výškou a strojů pro odřezávání střapců kukuřice.

PLA Logo

PLA

Zakladatel Juan Carlos Pla zavedl první argentinské dopravníky zrna, které byly určeny k použití při nakládce v přístavech, a poté zahájil výrobu svého nejvýznačnějšího produktu, jímž je postřikovač s vysokým podvozkem. Od roku 1978 vyrábí společnost PLA první samojízdný postřikovač v Latinské Americe, který je následován systémem automatických přívěsů (1993) a celosvětově prvním automaticky řízeným postřikovačem (1999). Společnost PLA vyrábí secí stroje a postřikovače.

Mazzotti Logo

Mazzotti

Společnost založená rodinou Mazzotti shromažďuje po dobu již téměř 75 roků zkušenosti v oblasti konstrukce a výroby samojízdných zemědělských strojů. Díky tomu, že má na paměti potřeby farmářů, si rodinná firma vybudovala pověst zanícených novátorů a vizionářů zabývajících se nepřetržitým vývojem řešení zaměřených na problémy zákazníků a na plnění jejich požadavků. Značka Mazzotti vyrábí samojízdné postřikovače v Itálii.

Monosem logo

Monosem

Již více než 75 roků dodává značka Monosem kvalitní, přesné vakuové secí stroje a kultivátory do více než 80 zemí celého světa. Již od roku 1945 je historie značky Monosem protkána nepřetržitými inovacemi jejích výrobků. Společnost Monosem, která je dlouho považována za vedoucího francouzského výrobce přesných secích strojů, v současnosti vyváží asi 70 procent svých výrobků na trhy celého světa.  Její pobočka sídlící v městě Kansas City v Kansasu se zaměřuje na potřeby severoamerického trhu v oblasti sklizně speciálních plodin.

A&I Products Logo

A&I Products

Od roku 1980 získávala společnost A&I Products postupně postavení předního výrobce a velkoobchodního distributora servisních náhradních dílů na trhu strojů používaných v zemědělství, při péči o trávníky a v různých průmyslových výrobních odvětvích. Společnost A&I Products, která svoji činnost zahájila jako malá prodejna a opravna strojů, postupně přešla k výrobě nových dílů jako náhradu za ty díly, u kterých je známo, že často potřebují opravu. V současnosti má společnost A&I Products v nabídce více než 160 000 různých objednacích čísel dílů pro nejrozměnitější oblasti použití.

Blue River Technology Logo

Blue River Technology

Působnost společnosti Blue River Technology je založena na jediné jednoduché koncepci spočívající v maximalizaci při současné minimalizaci. Společnost Blue River kombinuje nejnovější inovace a technologie s cílem zvyšovat produktivitu zemědělské výroby a současně snižovat nepříznivý dopad této výroby na životní prostředí. Společnost Blue River vyvinula technologii See & Spray Select, kterou jsou vybavovány postřikovače John Deere řady 400 a 600. Technologie See & Spray slučuje počítačové zobrazování, strojní učení a robotiku tak, aby zákazníkům šetřila čas i finanční prostředky při současném udržitelném zvyšování rentability výroby.

Harvest Profit logo

Harvest Profit

Společnost Harvest Profit, která byla založena v roce 2015, je tvořena týmem, který žije a pracuje v centrální farmářské venkovské části státu Severní Dakota. Posláním společnosti je zviditelnění finanční stránky zemědělského podnikání. V této souvislosti společnost Harvest Profit vytvořila sadu softwarových nástrojů, které jsou zaměřeny na to, aby farmářům usnadňovaly sledování nákladů, zisků, situace na trhu plodin a skladových zásob. Tato sada je nazývána “softwarem pro důvtipné farmáře” – tedy pro ty farmáře, kteří se věnují celoročnímu hospodaření. 

Bear Flag Robotics Logo

Bear Flag Robotics

Posláním společnosti Bear Flag Robotics je podílení se na zvyšování celosvětové produkce potravin při současném snižování nákladů na pěstování pícnin a krmiv prostřednictvím automatizace strojů. Společnost vyrábí autonomní technologie určené pro zemědělské traktory, čímž zvyšuje bezpečnost, spolehlivost a rentabilitu farem, které tyto stroje používají. Společnost Bear Flag Robotics, jejímiž společnými zakladateli byli Aubrey Donnellan a Igino Cafiero, zahájila svoji činnost v roce 2017 v Silicon Valley. Vztah Donnellanové a Cafiera se společností John Deere má původ v jejich účasti v programu John Deere Startup Collaborator v roce 2019, přičemž převzetí společnosti bylo oznámeno v roce 2021.

Kriesel Electric logo

Kriesel Electric

Společnost Kriesel je od roku 2014 předním inovátorem zaměřujícím se na vývoj sad a modulů elektrických akumulátorů s ponorným chlazením. Společnost používá diferencované technologie akumulátorů a nabíjecí infrastrukturu s vyrovnávacími akumulátory, která nabízí a v současnosti slouží globální zákaznické základně na různých koncových trzích, včetně užitkových vozidel, terénních vozidel, námořních plavidel, sportovních elektrických vozidel a dalších vysoce výkonných aplikací. Společnost, která byla založena bratry Johannem, Markusem a Philippem Kreiselovými, sídlí v rakouském městě Rainbach im Mühlkreis.