Kompaktní traktory

Je jedno, jakou velikost traktoru zvolíte, jedna věc zůstane vždy stejná – všechny jsou mimořádně výkonné. Každý traktor v naší nabídce byl vyroben tak, aby si poradil v náročných podmínkách. S vysokým výkonem a možnostmi jako jsou motory s vysokými otáčkami, praktické automatické dvoupedálové převodovky a plně integrované kabiny, které jsou nejlepší ve své třídě, není těžké pochopit, že neexistuje nic, s čím by si tyto traktory neporadily. Nenechte se zmást velikostí. Nejdříve zvyšte svá očekávání a pak vykročte ke svému prodejci John Deere, kde jistě najdete traktor, který bude přesně pro vás.

Řada 1

Ideální pro sekání, nakládání, orbu a mnoho dalších úkolů. Subkompaktní traktory řady 1 jsou přesně tak všestranné, jak si jen přejete a je jedno, jestli jste profesionální krajinář/samospráva nebo vlastník velkého pozemku, který musí udržovat.

Řada 2

I když lze traktory řady 2 lehce zaparkovat v garáži a dá se s nimi projet i na úzkých místech, mají tyto traktory stále vlastnosti odolného “velkého traktoru”, který si poradí s každým úkolem a je jedno, jestli jste profesionální krajinář, samospráva nebo vlastník velkého pozemku.

Řada 3

Stavba, sekání, kopání, obdělávání - od východu do západu - všechno v jeden den. To jsou důvody proč jsme vyrobili řadu 3 kompaktních traktorů, které jsou prémiové v každém aspektu… a to doslova od základů.

Řada 4

Představujeme řady 4M a 4R, které jsou naplněné prémiovými, špičkovými technologiemi a moderními funkcemi, které jinde nenajdete. Stačí se jednou podívat a hned uvidíte, proč je řada 4 opravdovým králem kompaktních traktorů.

Financování šité na míru

Financování šité na míru

Financování John Deere pomáhá našim zákazníkům rozšiřovat jejich podnikání již více než 150 let. Na základě porozumění vašemu trhu a výzvám, kterým čelíte, nabízíme konkurenceschopné financování strojů šité na míru vašim potřebám. Váš místní prodejce John Deere vám může pomoci vybrat ty nejvhodnější volby pro váš podnik, od nákupu na splátky až po leasing a pronájem. Proč se u něj nezastavit?

PowerGard

PowerGard

Buďte v klidu – S plánem údržby a ochrany PowerGard můžete být v klidu, neboť vaše stroje budou vždy ve špičkovém stavu a připravené vyrazit.

Náhradní díly a servis

Náhradní díly a servis

Dokonce i výrobek značky John Deere potřebuje časem opravit. Váš prodejce pak udělá vše pro to, aby snížil vaše prostoje na minimum. Díky modernímu servisu a profesionálně proškolenému týmu techniků zajistí profesionální podporu s využitím nejnovějších informací přímo z výrobních závodů. Pro menší opravy, které si můžete chtít provést sami, vám prodejce do druhého dne dodá vše potřebné, dokonce i pro starší modely strojů.

Fakta, nikoliv odhady

Fakta, nikoliv odhady

Přáli jste si někdy mít možnost zrentgenovat váš stroj, abyste věděli, jak na tom je? Prohlídka ExpertCheck je druhou nejlepší věcí, jakou můžete udělat: důkladnou diagnostiku všech klíčových součástí (včetně snímačů, elektroniky a softwaru) s využitím nejaktuálnějších kontrolních seznamů a moderních nástrojů provádí exkluzivně prodejci John Deere. Výsledkem je podrobné hlášení o stavu stroje a o tom, jaký servis potřebuje a kdy.

Máte jasno v tom, kolik zaplatíte

Na základě tohoto hlášení nám můžete říct, jaké úkony máme provést. S transparentními cenami a balíčky zahrnujícími potřebné náhradní díly a práci eliminuje prohlídka ExpertCheck odhady.