Elementy z AUGUSTY

Elementy z továrny CUT v Augustě

 

 

Země, vzduch, voda, oheň ... všechny tyto elementy najdete v americké továrně John Deere v Grovetownu, Georgia. Ale skutečný rozdíl přináší pátý element: konstruktéři a odborníci, kteří zde konstruují a kompletují naše kompaktní užitkové traktory určené pro celý svět.

Tyto stroje využívají nejnovější technologii, jsou tvořené železem, ocelí , pryží a sklem a nabízejí tak nejvyšší možné standardy. John Deere klade důraz na kvalitní konstrukce a důkazy najdete v kompaktních traktorech. V každé matici, v každém šroubu a sváru. A v tvářích lidí, kteří jsou pyšní na to, že je staví.

Továrna Augusta, kompaktní traktory
Továrna Augusta, kompaktní traktory, výroba, lidé

VYROBENY PRO EVROPU

Nikdy neděláme kompromisy. Proto je každý prémiový traktor, který opustí Augustu a míří do starého světa, skrz naskrz evropský. Od metrických matic a šroubů po emisní standardy a bezpečnostní prvky, každý stroj je kompletně nastaven a připraven vyrazit.

     

Nikdy nepředpokládáme, že něco bude v pořádku – děláme vše pro to, aby to tak bylo.
DAVID KING
MANUFACTURING ENGINEER

     

Továrny Augusta, kompaktní traktory, interiéry
Továrny Augusta, kompaktní traktory, zaměstnanci

  

Továrny Augusta, kompaktní traktor

   

Lidé zde chtějí odvádět kvalitní práci. Berou zpětnou vazbu vážně a zaměstnávají nás svými podněty, které směřují k ještě kvalitnějším výsledkům.
DAVID KING
MANUFACTURING ENGINEER

     

Továrna Augusta, kompaktní traktory, výroba, lidé

ZKONSTRUOVÁNY PRO EVROPU

V Augustě vybavíme každý traktor tou správnou technologií pro region, pro který je určený. Pokud si tedy koupíte model řady 1, 2, 3 nebo 4 v Evropě, můžete si být jisti, že má vše, co pro plynulý a bezpečný provoz potřebujete. Od zrcátek a světel přes emisní standardy až po bezpečnostní prvky, naši lidé v Augustě udělají vše pro to, abyste si vychutnali to nejlepší z obou světů: americkou kvalitu a evropskou specifikaci.

     

Lidé v Evropě pracují s našimi stroji déle a tvrději než naši zákazníci v USA. Pokud tedy umíme uspokojit Evropu, uspokojíme kohokoliv!
STEVE SANNER
FIELD TEST SUPERVISOR

     

ROZHOVORY

David King, 24 let, je výrobním inženýrem,

který plánuje a dohlíží na linky vyrábějící prémiové kompaktní traktory řady 3 a 4. Každý den hledá způsoby dalšího navýšení kvality prostřednictvím nástrojů, procesů a kontrol kvality. “Jsem pyšný, že v USA umíme navzdory vyšším mzdovým nákladům vyrábět takové vynikající produkty.”

Steve Sanner, 61 let, je vedoucím provozních zkoušek,

který ve společnosti pracuje 19 let. Tři roky před uvedením nového traktoru na trh začíná Steve s testováním prototypů, aby odhalil případné nedostatky a slabiny ještě před zahájením výroby. “Moji kolegové jsou placeni za jejich výrobu, já jsem placen za to, že je rozbíjím,” usmívá se. “Když se mi to podaří, všichni se sejdeme, abychom problém společně vyřešili.”

Továrny Augusta, kompaktní traktory