Traktory řady 9

Prvotřídní farma

Čeká vás prostorná a luxusní kabina, která nemá v této třídě traktorů obdoby. Myslelo se na každý detail, aby byl váš den v kabině příjemnější a produktivnější – od sedadla otočného o 65° přes prostorový zvuk 6.1 až po chladničku s objemem 11 l a rychle reagující klimatizaci.

Účinný a výkonný

Vítejte u zcela nového motoru JD14 (John Deere PowerTech 13,6 l) nové generace s maximálním výkonem až 691 koní (ECE-R120). Čekají na vás obrovská výkonová rezerva, naprostá spolehlivost, vynikající spotřeba paliva, o 3,4 % vyšší účinnost, o 50 % nižší hlučnost motoru a o 27 % lepší opravitelnost.

Účinný přenos výkonu

Účinný přenos výkonu

Převodovka e18, navržená výhradně pro traktory řady 9, je osvědčeným řešením, které bylo přepracováno tak, aby zvládlo vyšší výkon a točivý moment nových motorů.

Obrovská kapacita nářadí

Obrovská kapacita nářadí

Traktory řady 9 zvládají největší dostupné nářadí a nabízejí masivní trakci díky celé řadě přídavných závaží. Nechme promluvit čísla: Maximální nosnost 9 tun, až 8 hydraulických SCV a maximální zátěž 30 390 kg.

Luxusní jízdní komfort

Luxusní jízdní komfort

Ulevte zádovým svalům a zlepšete držení těla díky prodyšnému a neuvěřitelně pohodlnému sedadlu, ve kterém se vám bude příjemně sedět, takže zůstanete uvolnění a zároveň bdělí celý den. Naše modely traktorů 9R jsou k dispozici se sedadlem John Deere ActiveSeat II, které eliminuje až 90 % vertikálních pohybů namáhajících záda.

Etalon v oblasti viditelnosti

Etalon v oblasti viditelnosti

Pokud jde o viditelnost, neděláme žádné kompromisy. Začíná to panoramatickým výhledem a volitelnou integrovanou přední a zadní kamerou a pokračuje 360° LED osvětlením s 24 pracovními LED světly s o 60 % vyšším světelným tokem v dokonalém balíčku osvětlení.

Intuitivní ovládání

Intuitivní ovládání

Řada 9 je o chytrém výkonu - využívá sofistikované zemědělské technologie, díky nimž je provoz traktoru jednodušší a produktivnější než kdykoli předtím. Všechny ovládací prvky jsou snadno dosažitelné a díky dotykovému displeji CommandCenter™ se zkratkami a kontextovou nápovědou je navigace maximálně snadná.

Další úroveň automatizace

Další úroveň automatizace

Navíc ke všem funkcím Premium Activation získáte také další zvýšení produktivity díky automatizaci otáčení AutoTrac™, pasivního navádění nářadí AutoPath™ a MachineSync.

 • 9R

  Tento výkonný kolový traktor nabízí širokou řadu modelů s výkonem až 691 k. Volitelné odpružení přední nápravy HydraCushion™ brání kmitání kol, takže nebudete muset ubírat plyn ani při práci na hranicích výkonnosti traktoru. Díky prostorné a skvěle vybavené kabině, do které můžete navíc přidat mimořádně pohodlné sedadlo ActiveSeat™ II, budou dlouhé dny za volantem mnohem příjemnější.

  Traktor 9R
 • Systém odpruženého zavěšení HydraCushion™

  Systém odpružení HydraCushion™ používá elektronické a počítačové řízení, které monitoruje funkce traktoru a polohu nápravy. Podle těchto vstupů elektrická soustava automaticky spouští hydraulické funkce, aby zvýšila, snížila nebo udržela statickou polohu.

  Hydracushion
 • 9RT

  Traktor 9RT je ideální na těžké tažení v rovných řádcích na polích s jemnou půdou, omezených bočních svazích a dostatečně velkých souvratích, kde se může snadno otáčet bez drhnutí o půdu. Odpružení AirCushion™ odděluje podvozek od brázd a vyvýšenin v nerovném terénu a poskytuje nečekaně vysokou míru pohodlí během jízdy.

  Traktor 9RT
 • Odpružení podvozku AirCushion™

  Dva airbagy a odolný tlumič rázů se zvýšenou odolností tlumí nárazy. Další tlumení zajišťují mimořádně silná pouzdra, která fungují jako otočné body dvou pásů.

 • 9RX

  Náš nejproduktivnější čtyřpásový traktor s možností přidání přídavného závaží o hmotnosti až 30 391 kg. Celková styčná plocha tohoto modelu je až o 119 % větší než u modelu s koly a o 42 % větší než u dvoupásového modelu. Trakce je plně zajištěná i při zatáčení s nákladem a dochází pouze k minimálnímu shrnování půdy na konci řádku. Malá přepravní šířka, maximální rychlost na silnici 40 km/h a 4bodové odpružení kabiny umožňují snadné přejíždění mezi poli.

  Traktor 9RX
 • Pevná konstrukce

  Hlavní řetězové kolo má nyní 20 montážních otvorů se silnějšími šrouby pro zvládnutí obrovského výkonu. Vylepšili jsme také pouzdra a válce hnacího řetězového kola použitím silnějšího materiálu.

Řada 5G

Udělejte si kompletní obrázek

Dopodrobna zjistěte, čím je řada 9 tak skvělá – podívejte se na brožuru produktů řady 9.

Operations Center

Operations Center

Operations Center John Deere nepřetržitě sbírá důležitá provozní data pro posílení transparentnosti a zvýšení produktivity vašeho podnikání.

Služby

Služby

Prozkoumejte komplexní portfolio služeb John Deere.

Precizní zemědělství

Precizní zemědělství

Zjistěte více o mnoha způsobech využití a výhodách technologie precizního zemědělství společnosti John Deere.