9R 590Traktor

  • Maximální výkon motoru 649 k (477 kW) (ECE R 120)
  • Šestiválcový motor o objemu 13,6 litru
  • 20,9 t a rozvor 3,912 m
  • Volitelné odpružení přední nápravy HydraCushion a aktivní sedadlo ActiveSeat II pro špičkové pohodlí při jízdě

Bezkonkurenční všestrannost

Vyzkoušejte mega výkon v jeho nejuniverzálnější podobě. Tento robustní univerzál je k dispozici s maximálním výkonem až 691 k. Motor JD14 se může pochlubit bezkompromisní spolehlivostí a nižší spotřebou paliva. Řada 9R přenáší veškerý výkon rovnou na půdu. Volitelné odpružení přední nápravy HydraCushion™ eliminuje poskakování v tahu, takže nebudete muset ubírat plyn při práci na limitu.

Vlastnosti

Podívejme se na některé z jednotlivých funkcí, které se podílejí na vynikajícím zážitku z jízdy v řadě 9R, který na vás čeká.

Účinný přenos výkonu

Účinný přenos výkonu

Využijte výhod naprosté spolehlivosti a vynikající spotřeby paliva motoru JD14 o objemu 13,6 l. Efektivně nakládejte s jeho obrovským výkonovou rezervou a točivým momentem až 2954 Nm díky převodovce e18™.

Kabina řady 9 – vaše oblíbené místo

Kabina řady 9 – vaše oblíbené místo

Užijte si vynikající kabinu vybavenou G5Další vybavení CommandCenter™ a četné pohodlné funkce, jako je digitální rádio s 6.5palcovou dotykovou obrazovkou, prostorovým zvukem 6.1 a integrovanými službami Apple CarPlay a Android Auto, nebo volitelná funkce ActiveSeat” II s možností ventilace a masáže.

Další úroveň automatizace

Další úroveň automatizace

Dosáhněte nebývalé produktivity díky AutoTrac, aplikaci variabilních dávek a sekční kontrole v základní výbavě, včetně pokročilých licencí, jako jsou AutoTrac™ Turn Automation, pasivní navádění AutoTrac™ Implement Guidance, AutoPath™, MachineSync a sdílení dat při práci.