9RX 590Traktor

  • Maximální výkon motoru 649 k (477 kW) (ECE R 120)
  • Šestiválcový motor o objemu 13,6 litru
  • 25,5 t a rozvor 4,154 m
  • Styčná plocha až působivých 66 890 cm² (tlak na zem 0,420 kg/cm²) s šířkou pásu 914 mm

Výzva pro vaše počítadlo hektarů!

Díky své síle, konstrukci pásů a možnostem přídavných závaží má 9RX vše, co potřebujete pro maximalizaci tažného výkonu v kombinaci s minimálním porušením půdy. Celková plocha stopy je až o 119 % větší než u kol a o 42 % větší než u 2 pásů. Udržuje trakci i při zatáčení se zátěží, přičemž vznik valů v koncových řádcích je minimální. Malá přepravní šířka, maximální rychlost na silnici 40 km/h a 4bodové odpružení kabiny pro snadné a rychlé přejíždění mezi poli.

Vlastnosti

Podívejme se na některé z jednotlivých funkcí, které se podílejí na vynikajícím zážitku z jízdy v řadě 9RX, který na vás čeká.

Účinný přenos výkonu

Účinný přenos výkonu

Využijte výhod naprosté spolehlivosti a vynikající spotřeby paliva motoru JD14 o objemu 13,6 l. Efektivně nakládejte s jeho obrovským výkonovou rezervou a točivým momentem až 2954 Nm díky převodovce e18.

Kabina řady 9 – vaše oblíbené místo

Kabina řady 9 – vaše oblíbené místo

Užijte si vynikající kabinu s displejem G5Plus CommandCenter™ a mnoha praktickými funkcemi, jako je digitální rádio s 6,5palcovou dotykovou obrazovkou, prostorovým zvukem 6.1 a integrovanými službami Apple CarPlay a Android Auto nebo 4bodové odpružení kabiny.

Další úroveň automatizace

Další úroveň automatizace

Dosáhněte nebývalé produktivity díky AutoTrac, aplikaci variabilních dávek a sekční kontrole v základní výbavě, včetně pokročilých licencí, jako jsou AutoTrac™ Turn Automation, pasivní navádění AutoTrac™ Implement Guidance, AutoPath™, MachineSync a sdílení dat při práci.