9RT 490Traktor

  • Maximální výkon motoru 539 k (396 kW) (ECE R 120)
  • Šestiválcový motor o objemu 13,6 litru
  • 20,6 t a rozvor 2,947 m
  • Exkluzivní odpružení AirCushion, které odděluje traktor od velkých hrbolů během jízdy

Rychlejší v nerovném terénu

Pokud jsou pro vás prioritní tahové vlastnosti v přímém směru na rovném povrchu, řada 9RT je neporazitelná. Systém odpružení AirCushion™ izoluje celou přední část kabiny od brázd a výmolů nerovného povrchu a umožňuje pracovat každému pásu nezávisle. Traktor řady 9RT se navíc může otáčet kolem své osy, takže je na svou velikost mimořádně obratný.

Vlastnosti

Podívejme se na některé z jednotlivých funkcí, které se podílejí na vynikajícím zážitku z jízdy v řadě 9RT, který na vás čeká.

Účinný přenos výkonu

Účinný přenos výkonu

Využijte výhod naprosté spolehlivosti a vynikající spotřeby paliva motoru JD14 o objemu 13,6 l. Efektivně nakládejte s jeho obrovským výkonovou rezervou a točivým momentem až 2723 Nm díky převodovce e18.

Kabina řady 9 – vaše oblíbené místo

Kabina řady 9 – vaše oblíbené místo

Užijte si vynikající kabinu vybavenou displejem G5Plus CommandCenter™ a dalšími praktickými funkcemi, jako je digitální rádio s 6,5palcovou dotykovou obrazovkou, prostorovým zvukem 6.1 a integrovanými službami Apple CarPlay a Android Auto nebo systém odpružení AirCushion™ se zdvihem 340 mm.

Další úroveň automatizace

Další úroveň automatizace

Dosáhněte nebývalé produktivity díky AutoTrac, aplikaci variabilních dávek a sekční kontrole v základní výbavě, včetně pokročilých licencí, jako jsou AutoTrac™Turn Automation, pasivní navádění AutoTrac™ Implement Guidance, AutoPath™, MachineSync a sdílení dat při práci.