Sklizeň

Analýza a připrava

Pokud na sklízecí mlátičce nebo samojízdné sklízecí řezačce používáte jinou šířku žacího válu než na ostatních strojích, ujistěte se, že jsou naváděcí linie správně nastaveny pro řezačku.
Pro sklizení řezačkou s měřením složek pomocí HarvestLab budete také chtít analyzovat sklizenou siláž a začít plánovat krmné dávky pro zimní období.

Harvester Analysis and prepare

Provedení v poli

Senzory výnosu a vlhkosti a měření složek pomocí HarvestLab vyžaduje kalibraci na začátku sklizně. Je také třeba zkontrolovat, zda jsou data z pole automaticky ukládána do John Deere Operations Center™. Pokud ke sklizni využíváte dodavatele, můžete mu buď poskytnout dočasný přístup k účtu John Deere Operations Center™, nebo ho požádat o přenos dat na konci sklizně.

Precizní zemědělství pomáhá zvládnout různé půdní typy.

spravce-farmy-ve-spojenem-kralovstvi
Simon Beddows
Manager, Coppid Farming

Příběhy zákazníků

HarvestLab™: Nejlepší kvalita siláže

HarvestLab™: Nejlepší kvalita siláže

Z dobrého krmiva má radost zvíře i zemědělec. Poskytovatel služeb Andreas Feil to ví až příliš dobře. Díky zařízení HarvestLab™ 3000, dokáže analyzovat sklizeň kukuřice až do posledního vlákna, a to ještě na poli.

Preciznost jako poslání

Preciznost jako poslání

Zákazníci poskytovatele zemědělských služeb Flaskamp využívají výhody precizního zemědělství už více než 10 let. Tato společnost zajišťuje jak jednoduché základní operace, tak komplexní úkony precizního zemědělství.