AutoTracTechnologie precizního zemědělství

  • Méně stresu pro obsluhu, menší přesahy a mezery
  • Snížení provozních nákladů až o 8 %* – v závislosti na aplikaci
  • Zvýšení produktivity až o 14 %**
  • Delší pracovní den za snížené viditelnosti
  • Menší stlačování půdy

Navýšení produktivity

Systém AutoTrac je určen ke zvýšení vaší produktivity prostřednictvím snížení provozních nákladů a navýšení efektivity automatického řízení. Snadno zvládá jízdu po přímých i zakřivených drahách a práce za snížené viditelnosti je pro něj hračkou. Poté, co jednou zažijete výhody systému AutoTrac, už se nikdy nebudete chtít vrátit ke dřívějšímu způsobu práce.

Účinnost technologie AutoTrac™

Účinnost technologie AutoTrac™

Získejte možnost bezpečného zálohování dat a nastavení AutoTrac™, jako jsou přesahy stroje a nářadí, hranice polí a naváděcí linie v Operačním středisku John Deere.

Klíčové vlastnosti a výhody AutoTrac™

™ Systém AutoTrac™ pomáhá při navádění stroje a celoročně zvyšuje efektivitu.

Vyšší zisky s menším přesahem

Vyšší zisky s menším přesahem

Většina zemědělských procesů vyžaduje více přejezdů. Použití naváděcího systému AutoTrac™ minimalizuje přesahy díky konzistentní rozteči řádků a snižuje náklady na osivo a hnojiva, přičemž celkově redukuje využití vybavení. Díky navádění můžete také rok od roku využívat stejné dopravní trasy, minimalizovat plochu pole zasaženou těžkým zařízením a vytvářet pevný povrch půdy pro efektivní provoz traktoru.

Četné možnosti sledování

Četné možnosti sledování

Ne všechna pole mají stejný tvar, velikost nebo stav. Proto systém AutoTrac™ umožňuje pracovníkům obsluhy vybírat z široké řady modelů navádění, včetně přímé linie, křivek AB, adaptivních kruhů, kruhové stopy a přesunu stopy.

Snížení únavy obsluhy

Snížení únavy obsluhy

Čas a energie jsou v zemědělství neocenitelným zbožím. ™ Systém AutoTrac pomáhá při řízení, čímž zvyšuje produktivitu obsluhy a snižuje její únavu. Obsluha je bdělejší a může se soustředit na klíčová nastavení nářadí a měnící se podmínky na poli.

Precizní zemědělství

Technologie precizního zemědělství

Zjistěte, jak vám různé technologie precizního zemědělství John Deere pomohou v široké škále zemědělských činností.

*Podle „Lohnunternehmen“ 1/2010
**Podle „Landtechnik“ 6/2006.