Technologie precizního zemědělství: Základy

Inteligentní zemědělství: Základy
Inteligentní displeje

Inteligentní displeje

Naše intuitivní dotykové displeje jsou mozkem John Deere technologie precizního zemědělství. Jsou kompatibilní se sběrnicí ISOBUS a mají jednoduché nabídky a přizpůsobitelné obrazovky.

Přijímače StarFire™

Přijímače StarFire™

Satelitní přijímače StarFire™, které jsme sami navrhli a vyrobili, využívají naši vlastní celosvětovou síť referenčních stanic a nabízejí vynikající přesnost signálu.

Připojení JDLink™

Připojení JDLink™

JDLink™ zajišťuje obousměrné připojení pro automatické nahrávání dat o plodinách a strojích do služby John Deere Operations Center™ a pro dálkové monitorování v reálném čase.

John Deere Operations Center™

John Deere Operations Center™

V John Deere Operations Center™ jsou bezpečně uložené veškeré údaje o vašem stroji a plodinách. Data jsou přístupná z jakéhokoli zařízení a lze je sdílet s více než 200 partnery vyvíjejícími software pro inteligentní zemědělství. Díky tomu se můžete lépe rozhodovat.

Ucelená integrace

Ucelená integrace

Všechny naše komponenty jsou vzájemně zaměnitelné, a i když váš stroj není zeleno-žlutý, můžete přesto využívat technologie precizního zemědělství John Deere.

Jednoduché ovládání

Jednoduché ovládání

Všechny komponenty a software jsou naším dílem. Vyvinuli jsme je pro zemědělce ve spolupráci se zemědělci, proto jsou snadno použitelné a vyrobené s ohledem na dlouhou životnost.

Měřitelná ziskovost

Měřitelná ziskovost

Vaše data jsou ve službě John Deere Operations CenterTM bezpečně uložená pro účely podrobné analýzy efektivity strojů, výnosů a dalších faktorů, které vám pomohou zvýšit ziskovost.