Přijímač StarFire 7000 a signályTechnologie precizního zemědělství

  • Pokročilý modul kompenzace terénních nerovností (TCM)
  • Více konstelací (GPS, GLONASS, Galileo, BeiDou)
  • SF1: Přesnost +/- 15cm
  • SF-RTK: Přesnost +/- 2,5 cm a opakovatelnost po dobu 5 let
  • RTK: Základnová stanice RTK nebo mobilní RTK, vč. prodloužení RTK – 14 dnů
ZÁSTUPNÝ ZNAK ALT TEXT

Dostaňte své podnikání na novou úroveň

Řešení přesného zemědělství John Deere začínají novým přijímačem StarFire™ 7000, integrovaným nebo univerzálním. Přijímač StarFire™ 7000 nabízí vyšší přesnost, kratší časy příjmu a opakovatelnost 5 let od sezóny k sezóně. To znamená méně hardwaru, rychlejší obnovení z události stínění a jistotu, že se vaše stopy a hranice nebudou rok od roku posouvat. Vzhledem k tomu, že přesnost a opakovatelnost jsou stále důležitější, aby se dosáhlo přesnosti podle jednotlivých rostlin, nabízí StarFire™ 7000 funkci pokročilé kalibrace TCM. Díky zvýšenému počtu servisních dílů poskytuje nový přijímač StarFire™ trvale udržitelný a ekonomický servis.

/6r-traktor-img

Další vylepšení signálu SF1

Pomocí přijímače StarFire™ 7000 jsme zdokonalili prověřený základní signál SF1. Díky kompatibilitě se signály čtyř satelitních konstelací (GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo) přijímač StarFire‘ 7000 vidí na obloze více satelitů. Díky tomu je méně náchylný na stínění a vy můžete profitovat z věhlasné přesnosti +/- 15 cm mezi přejezdy.

starfire-7000

Nový signál SF-RTK

Nová korekce SF-RTK přináší vylepšenou přesnost +/- 2,5 cm mezi přejezdy a opakovatelnost 5 let od sezóny k sezóně. Až třikrát rychlejší získání plného signálu než u přijímače SF6000 používajícího SF3. Díky SF-RTK můžete po příjezdu na pole začít pracovat rychleji na 100 % vylepšené pokrytí s výrazně omezeným efektem stínování.

6r-tractor-view

Rádio RTK a mobilní RTK

Díky kompatibilitě StarFire 7000™ s osvědčeným rádiem John Deere RTK a mobilním RTK modemem 4G LTE si můžete vybrat tu nejlepší lokaci.

Displej SF7000

Účinná ochrana proti krádeži

Pro přijímače StarFire™ 7000 máme k dispozici dvě funkce proti krádeži: Bezpečnostní PIN a sada mechanického zajištění.

Ochrana pomocí kódu PIN umožňuje aktivovat a odemknout přijímač pomocí jedinečného čtyřmístného kódu PIN. Po aktivaci mohou stroj používat pouze uživatelé, kteří znají PIN kód. Aby se zabránilo neoprávněnému vyjmutí přijímače ze stroje, lze také chránit StarFire™ 7000 pomocí sady pro mechanické zajištění. Případně lze také po práci odstranit univerzální součásti stroje a uložit je na bezpečné místo do dalšího použití.

Precizní zemědělství

Technologie precizního zemědělství

Zjistěte, jak vám různé technologie precizního zemědělství John Deere pomohou v široké škále zemědělských činností.