iGradeTechnologie přesného zemědělství

  • Spolehlivost za nepříznivého počasí a při špatné viditelnosti (prach, mlha)
  • Kompatibilní se softwarem přesného terénního řešení TerraCutta, který je uživatelsky přívětivým nástrojem pro kalkulaci na svahu
  • Větší rozsah signálu než při použití laseru
  • Umožňuje současnou práci více strojů na různých plochách
  • Vertikální korekce mezi dráhami ±4,2 cm
ZÁSTUPNÝ ZNAK ALT TEXT

Připravené pro srovnávání půdy

iGrade John Deere* nabízí ideální způsob, jak srovnat nebo vyrovnat pole. Na rozdíl od choulostivých laserových systémů pracuje tento systém využívající signál RTK spolehlivě i při špatné viditelnosti a nepříznivém počasí, dokonce i v noci. Přijímač StarFire 6000 je kompatibilní se satelity polohových systémů GPS a GLONASS, aby se zajistila co možná nejvyšší vertikální přesnost. Ať budujete svahy pro drenáž nebo dokonale vodorovné plochy pro speciální plodiny, vždy se můžete spolehnout, že iGrade podá přesný a spolehlivý výkon.

Systém plně automatizuje práci radlic a kalkulátory pomáhají obsluze navrhnout svah a nastavit směr. V kombinaci se softwarem pro precizní terénní řešení TerraCutta od Precision Terrain Solutions umožňuje iGrade profesionální plánování vyrovnávání, a dokonce i optimalizované vedení.

*Dostupné pouze ve vybraných zemích

Plně automatický

Plně automatický

Systém plně automatizuje práci radlic a kalkulátory pomáhají obsluze navrhnout svah a nastavit směr. V kombinaci se softwarem T3RRA Cutta™ od našeho partnera T3RRA iGrade™ umožňuje profesionální plánování srovnání a dokonce optimalizované rozvody.

*Dostupné pouze ve vybraných zemích

Precizní zemědělství

Technologie precizního zemědělství

Zjistěte, jak vám různé technologie precizního zemědělství John Deere pomohou v široké škále zemědělských činností.

*Dostupné pouze ve vybraných zemích