Sázení a setí

Analýza a příprava

Pomocí údajů mapování výnosu z John Deere Operations Center™ v kombinaci s dalšími údaji, jsou-li k dispozici (odběr vzorků půdních živin, satelitní biomasa atd.), lze snadno vytvářet mapy výsevu s proměnlivými dávkami. Můžete to udělat sami nebo pracovat se svým agronomem nebo specialistou na precizní zemědělství u místního prodejce.

john-deere-precision-ag-specialist-with-customer

Provádění v terénu

S kompletními mapami výsevu můžete sestavit pracovní plán pro jednotlivá pole s naváděcími liniemi pro secí stroj a poslat jej do traktoru. Díky kompatibilitě ISOBUS se nastavení secího stroje objeví na displeji traktoru ihned po připojení. Jakmile traktor vjede na pole, úloha se automaticky objeví na displeji. Řidič musí jen potvrdit úkol a může hned začít.

„Kvalita je všechno. Nejdůležitější je dělat věci správně.“

chovatel-skotu
James Dyer
Farm Owner

Příběhy zákazníků

Je čas na variabilně dávkovaný výsev!

Je čas na variabilně dávkovaný výsev!

Při variabilním výsevu nejde jen o zvyšování výnosů a snižování nákladů. Jde také o adekvátní reakci na snižování frekvence dešťových srážek v důsledku klimatických změn. Několik francouzských zemědělců a poskytovatelů služeb vysvětluje, jak se k této výzvě staví.

Každé semínko se počítá

Každé semínko se počítá

Společně se společností Saaten-Union hledá společnost John Deere nové způsoby optimalizace setí. Vyžaduje to spojení znalostí z technické i zemědělské oblasti.