John Deere 1510G

Výložníky

John Deere 1510G

Použitelnost a snadnost údržby

Nové otočné výložníky mají zlepšenou použitelnost, životnost a snadnost údržby. Geometrie výložníku byla zlepšena díky vyváženějšímu poměru zvedání a pohybu vpřed/vzad. Díky tomu je provoz výložníku hladší, trajektorie jsou plynulejší a zvyšuje se produktivita. Na špičce otočného výložníku nejsou žádné díry, konzoly nebo další příslušenství, které by mohly oslabit výložník nebo způsobit náchylnost k poškození. Hadice a kabely jsou zakryté konstrukcí výložníku a bylo změněno vedení hadic mezi hlavním a otočným výložníkem a uvnitř sady nástavce.

Otočné výložníky XI pro malé a střední vyvážecí traktory

Otočné výložníky XI vybavené skrytým hadicovým nástavcem budou k dispozici pro nakladače CF5, CF7 a CF7S pro malé a střední vyvážecí traktory. Maximální dosah výložníku je 10 m. Otočné výložníky pro starší nakladače CF7 a CF7S lze také nahradit novým otočným výložníkem XI. Silný otáčecí mechanismus Indexator GV12-2S bude k dispozici jako volitelná možnost s otočnými výložníky XI.

Silný a výkonný

Otočný výložník byl vyztužen a skrytý hadicový nástavec je silnější než dříve. Pro CF7S je k dispozici ještě silnější nástavec Power+. Díky upravenému vedení mají hadice delší životnost a je snazší je vyměnit. Výložník lze během přepravy spustit přímo nad náklad.

Zlepšená geometrie

Poměr mezi zvedáním a pohybem vpřed a vzad je vyváženější, vytváří hladší trajektorie a plynulejší provoz výložníku a tím zvyšuje produktivitu. Se systémem IBC může být otočný výložník XI vybavený pracovním světlem pod výložníkem, které zlepšuje výhled na špičku výložníku.