Privilegované místo pro práci, odpočinek a hru

Výměna míst

Pietro Binaghi je šťastný, že se nachází hluboko v jedné z nejuznávanějších italských vinařských oblastí, přestěhoval se z města a našel si práci snů, která podporuje jeho lásku k přírodě a vášeň pro golf.

Toskánské mistrovské dílo

Pietro Binaghi považuje za štěstí, že si může užívat svou práci – a golfovou vášeň – v tak krásném přírodním prostředí. Není mnoho golfových resortů, které by se nacházely na území světového dědictví UNESCO, a ti, kteří mají to štěstí a procházejí se po posvátném trávníku v Castiglion del Bosco v Toskánsku, si uvědomují, že se nacházejí na výjimečném hřišti pro pár privilegovaných.

 • PIETRO BINAGHI

   

   

   

  Hlavní správce hřiště, Castiglion del Bosco

  “Jedná se o skvělé místo, které je atraktivní nejen pro turisty, ale i pro ryzí golfové nadšence.”

  Pietro Binaghi
Castiglion del Bosco

Nejlepší evropský zážitek s vínem a golfem

Castiglion del Bosco se nachází asi 70 km jižně od Sieny ve vinařské oblasti Brunello a je to nádherné 800 let staré sídlo se zříceninou hradu, středověkým kostelem a jedním z nejlepších soukromých golfových hřišť v Evropě. Prestižní hřiště, které navrhl legendární vítěz British Open Tom Weiskopf, se nachází uprostřed kopců a vinic a nabízí jedinečný zážitek ze hry v nádherném přírodním prostředí.

“Jsem hrdý na to, že mohu pracovat v tomto prostředí… na fantastickém hřišti, které respektuje krásu a zvlněnost přírodního terénu, aniž by narušovalo reliéf země.”

Pietro Binaghi

Závan čerstvého vzduchu

Pro hlavního správce greenů Pietra Binaghiho je radost z práce v takovém klidném prostředí nedocenitelná, zvláště po 26 letech života ve městě. Původně studoval zemědělství, ale volání malebných toskánských kopců ho přimělo znovu ‘nabrat dech’. A protože je vášnivým hráčem golfu, příležitosti pracovat v Castiglion del Bosco nedokázal odolat.

“Moje práce spojuje dvě hlavní vášně mého života: Studoval jsem zemědělství a miluji golf… takže teď je to jako dělat obě dvě věci současně.”

Nejvyšší standardy

Každý den je jiný a nabízí Pietrovi a jeho týmu nové výzvy. Jedna věc však zůstává neměnná: kvalita vybavení, které mají k dispozici, jim umožňuje udržovat nejvyšší standardy správy hřiště. Spolehlivost strojů je samozřejmostí a přesnost a vývoj každého modelu dává jeho týmu plnou důvěru při plnění každodenních úkolů. Pro Pietra je motto jednoduché – zlepšovat se každým dnem.

“Nikdy nemusím přemýšlet o spolehlivosti nebo výkonu strojů, které prostě fungují tak, jak mají, a jsem za to velmi rád.”

 

Kruh se uzavírá

Jako otec tří dětí je Pietro rád, že může vychovávat svou rodinu pod toskánským nebem. Doufá, že si také osvojí vášeň pro golf, i když přiznává, že on v dětství dával přednost fotbalu. Jeho láska ke hře přišla samozřejmě později. A s ní i láska k přírodě a procházkám v krásném prostředí.

“Rozhodně jsem se stal ‘černou ovcí ’ naší rodiny protože jsem se rozhodl hrát fotbal, ale teď trávím na golfovém hřišti víc času než celá moje rodina dohromady!”

7500A
Pietro Binaghi
Spojení práce a zábavy

Spojení práce a zábavy

Zkušenosti Pietra v průběhu let naučily, že být hrdý na svou práci a mít kolem sebe dobré přátele je klíčem ke spokojenosti v práci a k celkovému štěstí. Má rád společnost většiny lidí, zejména těch, kteří mají vášeň pro svou práci, oceňují kvalitu a umí spojit práci a zábavu – na golfovém hřišti i mimo něj.

“Na společnosti John Deere mě zaujala jejich hluboká znalost hry a toho, co je potřeba k udržení dobře připraveného hřiště, což mi dodává důvěru ve spolupráci s nimi.”

Nelituje

Když se to vezme kolem a kolem, péče o toto majestátní hřiště je pro Pietra víc než jen práce. Je to jeho poslání a splněný sen. Od té doby, co vyměnil svůj starý život ve městě za toskánskou nádheru v Castiglion del Bosco, se nikdy neohlédl zpět. A kdo mu může vyčítat, že usiluje o dokonalou rovnováhu mezi pracovním a soukromým životem a dosahuje jí?

Ruční tráva
Najít Vašeho nejbližšího prodejce

Najít Vašeho nejbližšího prodejce

Najít vašeho prodejce John Deere