Skandinávská nirvána

Přívětivé, náročné, ale vždy přirozené

Švédsko se svými dlouhými zimami a členitým reliéfem nemusí vypadat jako jasná volba golfové destinace. Ti, kteří objevili jeho divokou krajinu a náročná hřiště, se však opakovaně vracejí, aby zažili ‘krásnou hru’ ve skandinávském stylu.

Švédská dokonalost

Švédská dokonalost

Pro ty, kteří jsou zvyklí na slunnou jižní Evropu, může být pověst Švédska jako špičkové destinace překvapením, ale mírně zvlněné kopce a otevřená pole jsou ve skutečnosti ideální pro vytváření golfových hřišť. A v oblasti Åhus Skåne County se nachází golfový klub Kristianstads Golfklubb & Destination, který si udělal jméno díky nedávnému redesignu hřiště, které získalo mnoho ocenění.…

Poznávání přírody

Podle manažera hřiště Bevana Tattersalla spočívá tajemství jeho úspěchu v tom, jak dobře splynulo s okolní přírodou a stalo se součástí atraktivní scenérie. Krajinu nijak ‘nenarušuje’, protože dvě dokonalá hřiště nabízejí hráčům náročný a podnětný sportovní zážitek uprostřed klidných přírodních luk plných hmyzu a divoké zvěře.

te4x2 nordická nirvana
 • BEVAN TATTERSALL

   

   

   

  Správce hřiště, Kristianstads Golfklubb & Destination

  “Obě hřiště jsou výjimečná a odezva na ně je fantastická. Fairwaye, odpaliště a greeny jsou upravené a precizní, ale obklopují je kontrastní přírodní louky, květiny a trávy.”

  BEVAN TATTERSALL

Láskyplná práce

Bevanův hluboký vztah k okolí se váže i k jeho povinnostem manažera hřiště. Váží si toho, že může tuto roli vykonávat, s ohledem na malebnou lokalitu a klasický švédský ‘nevyumělkovaný’ styl designu hřiště. Věří, že hřiště, na kterém pracujete, musíte milovat, jinak nikdy neodvedete perfektní práci.

“Je to místo, které je snadné si zamilovat, velmi organické a krásné staré golfové hřiště, jehož přirozenou krásu můžete snadno nechat vyniknout..”

 

25 let a více…

Bevan věří svému týmu a vybavení, že dokáže udržet prvotřídní hřiště, kde každý expert ukáže to nejlepší ze své hry a inspiruje nás ostatní k pokrokům na nekonečné křivce učení. Zkušenosti se počítají – nejen při úspěšném provedení hry, ale také při přípravě terénu. Proto Bevan od roku 1995 důvěřuje společnosti John Deere a nedávno s ní podepsal pětiletou exkluzivní smlouvu.

“John Deere pracuje pro nás, takhle jednoduché to je. Pokud se chceme vyrovnat nejlepším golfovým hřištím na světě, musíme používat to nejlepší vybavení, servis a podporu. Takže pro nás to má smysl.”

8800a Nordická nirvana
7500a Nordická nirvana

Ucelený balíček

Udržování obou hřišť v nejvyšším možném standardu vyžaduje značný strojní park a zaměstnance, kteří ho obsluhují. Bevan věří, že díky nejlepšímu vybavení a poprodejní podpoře může jeho tým plnit své úkoly na ještě vyšší úrovni, protože ví, že je jejich stroje nezklamou – bez ohledu na to, jak dlouho je budou používat.

“Naši zaměstnanci mají rádi značku John Deere, což se projevilo i při objednávání. Nejde však jen o cenu a podporu, ale také o lidi, kteří u strojů sedí osm až deset hodin denně, takže se musí cítit pohodlně a vědět, že jejich zařízení je spolehlivé a bezpečné.”

Najít Vašeho nejbližšího prodejce

Najít Vašeho nejbližšího prodejce

Najít vašeho prodejce John Deere