Daleko od světa

Láska na první pohled

Přírodní prostředí plné divoké zvěře, necelou hodinu jízdy od Paříže, údržba malebného hřiště Golf de l’Isle Adam je pro Leslieho Pilliera splněným snem...

Za branami Paříže

Na idylickém zalesněném svahu pouhých 45 minut od hlavního města se nachází klub Golf de l’Isle Adam. Je to jedno z nejkrásnějších hřišť v regionu Ile de France, kam Pařížané jezdí, aby unikli z města a ponořili se do přírody. Ten, kdo to dělá každý den, je hlavní správce hřiště Leslie Pillier, který svůj vztah k hřišti popisuje jako ‘lásku na první pohled’.

 • LESLIE PILLIER

   

   

   

  Hlavní správce hřiště, Golf de l’Isle Adam

  “Hřiště jsem si zamiloval ještě předtím, než jsem sem přišel pracovat. Jednou jsem ho navštívil a připadalo mi krásné. Takže když se ta práce objevila, prostě jsem ji musel mít!”

  LESLIE PILLIER
7500a-r2g021063- velký
3033r-r2g021088- velký

Panoramatická krása

Je snadné pochopit, proč Leslie ztratil své srdce pro klub Golf de l’Isle. Ideální poloha uprostřed zalesněného údolí řeky Oise a součást 200hektarového pozemku, jehož součástí je i klubovna umístěná ve zrekonstruovaném statku z 18. století, je rájem pro milovníky přírody. Šťastní golfisté, kteří si v přírodě ‘dobíjejí’ baterky, se na hřišti s parem 72 a délkou 6 188 m často setkávají s divokou zvěří.

“Pro mě je úžasná všechna ta příroda, kterou tu máme. Právě jsem viděl tři jeleny – a máme tu želvy, zajíce, králíky, volavky, spoustu divoké zvěře… Je to prostě úžasné.”

 

Lákavá výzva

Leslie a jeho tým se snaží dodržovat filozofii, kterou se původně řídil světoznámý architekt Ronald Fream, když navrhoval hřiště Golf de l’Isle course, které ‘musí umožnit každému hráči stanovit si cíl, kterého může dosáhnout, a lákat jak začátečníky, tak nejlepší hráče’. Aby široké fairwaye s přirozeným zvlněním a rozlehlé greeny nabízely hráčům stejnou měrou tyto výzvy i odměny, vložil Leslie nedávno důvěru do společnosti John Deere, co se týče nového a nepostradatelného způsobu práce.

“Nikdy předtím jsem si nekoupil John Deere, natož celý strojový park. Je to poprvé a vůbec toho nelituji, je to jedno z nejlepších rozhodnutí, které jsem kdy udělal.”

3033r-r2g021267-hero

Spolehlivý přítel

Hřiště si získalo skvělou pověst díky obrovské rozmanitosti krajiny, s níž se hráči setkávají, a atraktivnímu designu jamek uprostřed lesů a náhorních plošin – velkolepou syntézou britských a amerických trendů. Dosažení takové mety vyžaduje odhodlání, zručnost a významný strojní park, na který se lze stoprocentně spolehnout.

“Stroje John Deere nám pomáhají v tom, co děláme, protože jsou spolehlivé a mají velmi dobrou kvalitu řezu. Máme tu teď několik velmi dobrých strojů.”

260sl-r2g021160-velký

Podpůrná struktura

Touha Leslieho vyzkoušet si všechny stroje John Deere na vlastní kůži byla uspokojena na hřišti Golf de l’Isle. A zkušenosti s provozem byly veskrze pozitivní, a to i v oblasti poprodejního servisu od místních specialistů. Toto partnerství mu umožňuje odpočívat a soustředit se na udržování očekávaných vysokých standardů s vědomím, že se může spolehnout na svůj tým a stroje, které zajistí, že ‘prostoje’ budou minulostí.

“Naše vztahy s prodejci John Deere jsou velmi dobré. Objednáme si potřebný díl, který je obvykle dodán do 24 hodin, a stroj je opět připraven k provozu, žádný problém.”

Najít Vašeho nejbližšího prodejce

Najít Vašeho nejbližšího prodejce

Najít vašeho prodejce John Deere