• John Deere 910G

910GVyvážecí traktor

  • Nejmenší vyvážecí stroj řady G
  • Motor FT4 John Deere 4045
  • Nová hydraulická soustava
  • Několik možností pro příslušenství

OTÁČENÍ A VYROVNÁVÁNÍ NEBO PEVNÁ KABINA

Pohodlí v kabině je faktorem produktivity. Kabina lesnického stroje John Dere je pohodlné a ergonomické pracovní prostředí. Kabina je dostupná jako pevná nebo otáčivá a vyrovnávací verze.

Vyrovnávací a otáčivá kabina pomáhá obsluze stroje udržovat správný pracovní postoj k zabránění napětí na zadní oblasti a oblasti ramen. Obsluha může sedět vzpřímeně i na nerovném terénu a kabina se může otáčet ve všech směrech, aby směřovala k pracovní ploše.   Kabina má více prostoru pro nohy vpředu a sedadlo má dvě různá nastavení výšky. Ověřená a účinná absorpce vibrací zlepšuje dále pracovní podmínky. Funkce vyrovnávání a otáčení jou u lesních strojů volitelné. Pokud nejsou tyto opce vybrány, je kabina pevná.

 

Pevná kabina

Pevná kabina pro vyvážecí stroje má zcela jinou konstrukci. Jednou z výhod pevné kabiny pro vyvážecí stroje je nízké těžiště, které poskytuje stabilní pocit v sedadle. Velká okna nabízejí dobrý výhled v každém směru, a to i v blízkosti stroje a na jeho pneumatiky. Kabina má pryžové montážní prvky, které tlumí vibrace. Hladina hluku v pevné kabině pro vyvážecí stroje je nízká a odpovídá otočné kabině s vyrovnáváním.


Materiály interiéru

Pro přestávky na jídlo má kabina malou troubu a chladničku. Materiály interiéru’ kabiny byly vybrány tak, aby se snadno čistily. Materiár podobný kůži na sloupcích v interiéru se snadno čistí. Neoprenové lopatky stěrače jsou odlnější, než lopatky z přírodní gumy. Ergonomické sedadlo, klimatizace a topení, sluneční clony a stínítka a stěrače bočních oken zvyšují pohodlí kabiny.  V tmavých částech dne je potřeba dostatek světla, proto stále zlepšujeme umístění světel a výhled během podzimu a zimy.

 

Ovládání ramena má kvalitu John Deere: přesné a rychlé.

Eero Kotamäki
Operator Eero Kotamäki
Jykylä & Pojat Oy, Finland

Malý a obratný   vyvážecí stroj John Deere 910G je novou možností pro probírku zejména v citlivých oblastech. Pro rameno CF5 vyvážecích strojů je k dispozici jedinečný John Deere IBC.

Malý a obratný   vyvážecí stroj John Deere 910G je novou možností pro probírku zejména v citlivých oblastech. Pro rameno CF5 vyvážecích strojů je k dispozici jedinečný John Deere IBC.

John Deere 910G