1010GVyvážecí traktor

  • Nosnost 11 t
  • Motor FT4 John Deere 4045
  • Několik možností příslušenství
  • Volitelná možnost IBC a dlouhý zadní podvozek

 

Kmeny ve správném pořadí

Třídiče

Třídiče usnadňují třídění kmenů v nakládací oblasti vyvážecích strojů. Třídiče se snadno používají. Sklopné třídiče lze rychle sklopit pomocí drapáku. Třídiče mají výšku asi 20 cm ve svislé poloze a asi 10 cm ve sklopeném stavu.

Díky TimberMatic Maps lze různé druhy zvýraznit různými barvami a označit je jako oblíbené. Tento postup společně s třídiči pomáhá třídit jednotlivé druhy a vytvořit už roztříděný náklad, což podstatně urychluje vykládku. 

 

 

OTÁČENÍ A VYROVNÁVÁNÍ NEBO PEVNÁ KABINA

Pohodlí v kabině je faktorem produktivity. Kabina lesnického stroje John Dere je pohodlné a ergonomické pracovní prostředí. Kabina je dostupná jako pevná nebo otáčivá a vyrovnávací verze.

Vyrovnávací a otáčivá kabina pomáhá obsluze stroje udržovat správný pracovní postoj k zabránění napětí na zadní oblasti a oblasti ramen. Obsluha může sedět vzpřímeně i na nerovném terénu a kabina se může otáčet ve všech směrech, aby směřovala k pracovní ploše.   Kabina má více prostoru pro nohy vpředu a sedadlo má dvě různá nastavení výšky. Ověřená a účinná absorpce vibrací zlepšuje dále pracovní podmínky. 

 

Účinný vyvážecí stroj John Deere 1010G s nosností 11 tun je skvělou volbou pro všechny terénní podmínky. Dostupný s jedinečným inteligentním ovládáním ramen.

 

Vyvážecí stroj John Deere 1010G pracující v lese.

John Deere 1010G