8R 340Traktor

  • 374 hp (275 kW) Max. výkon s IPM (ECE-R120) + 14 hp (10 kW)
  • Šestiválcový motor o objemu 9,0 litru
  • 13,8 t a rozvor 3,050 m
  • Nová větší a komfortnější kabina CommandView s novou úrovní viditelnosti; Nový joystick CommandPRO s až 11 konfigurovatelnými tlačítky
kompromisy

Konec kompromisů s tlakem pneumatik

Správný tlak v pneumatikách je klíčový pro optimalizaci výkonu traktoru a udržení dobrého stavu půdy. John Deere Central Tyre Inflation System (CTIS) umožňuje rychlé nastavení pomocí tlačítek: Rychle a pohodlně nafukujte & deflaci z přepínače kabiny mezi polem a dopravním režimem.

Řada 8R. Nezastavitelné

NEZASTAVITELNÝ VÝKON

Řada 8R zahrnuje ideální všestranné stroje, které vynikají na poli a potěší na silnici. Model 8R je nejlepší kombinací tažné síly, nízkých nákladů na vlastnictví a komplexního výkonu.Odvážný design traktorů řady 8R/RT/RX dává najevo, k čemu se budou hodit: tažná síla, kterou nic nezastaví a technologie, které posouvají moderní farmaření vpřed.

Traktor 8R

JÍZDA V POHODLÍ

Využívání výkonu traktorů řady 8R je snadné, neboť je k dispozici pákový ovladač CommandPRO s 11 konfigurovatelnými tlačítky. Slouží jako dokonalé řidičské rozhraní, které do každého pracovního dne přináší více pohodlí a produktivity.

Plno prostoru, málo hluku, takový luxus. Čistá vášeň pro detail. Vítejte v nové kabině řady 8R, větší a ještě pohodlnější než kdykoli předtím.

8R 340 Traktor

PRO OTOČENÍ POTÁHNĚTE

Vnitřní pohled na kabinu

PRO OTOČENÍ POTÁHNĚTE