8R 410Traktor

  • 443 hp (326 kW) Max. výkon s IPM (ECE-R120) + 15 hp (11 kW)
  • Šestiválcový motor o objemu 9,0 litru
  • Rozvor 13,8 ta 3 050 m
  • Nová větší a komfortnější kabina CommandView s novou úrovní viditelnosti
First in Reliability

VÍCE PRÁCE, MÉNĚ ÚSILÍ

Převodovka eAutoPowr™, která je k dispozici pro modely 370 a 410 traktorů 8R, 8RT a 8RX, má jednoduchou konstrukci s méně složitými díly. Abychom dosáhli maximálního výkonu, spolehlivosti a pohodlí, vyměnili jsme hydraulické moduly za elektrické součásti.

Využívá bezúdržbové, kapalinou chlazené bezkartáčové elektrické motorgenerátory. Použití elektrických součástí oproti hydraulickým modulům zjednodušuje konstrukci, zvyšuje účinnost, omezuje opotřebovávání dílů a prodlužuje životnost převodovky.

MAXIMÁLNÍ VÝKON

MAXIMÁLNÍ VÝKON

Převodovka eAutoPowr™ je u řady 8 tou nejvšestrannější a nejvýkonnější volbou. Je spojením úspornosti technologie AutoPowr™ a výkonu převodovky e23™. Plynulé řazení s polovodičovou výkonovou elektronikou zajišťuje okamžitý točivý moment, takže je jízda maximálně hladká i při nejnáročnějších aplikacích.

Elektrický rozjezd zajišťuje okamžitý výkon a točivý moment, což umožňuje rychlejší a plynulejší změny směru a přesnou plazivou rychlost. To vše díky použití elektrických motorů místo hydraulických modulů.

MAXIMÁLNÍ POHODLÍ

MAXIMÁLNÍ POHODLÍ

Díky rozhraní CommandPRO™, které je stejné jako u převodovky AutoPowr™, máte s převodovkou eAutoPowr™ k dispozici všechny komfortní funkce a možnosti snadného nastavení prostřednictvím displeje G5Plus CommandCenter™. Elektrické motory snižují hlučnost v kabině o 23 % ve srovnání s hydraulickými moduly.

GENEROVÁNÍ ELEKTRICKÉ ENERGIE

GENEROVÁNÍ ELEKTRICKÉ ENERGIE

eAutoPowr umožňuje výstup až 100 kW při 480 V AC pro externí spotřebiče prostřednictvím volitelné zásuvky AEF. Tento elektrický výkon lze využít například k pohonu hnacích náprav nářadí. Elektricky poháněné nápravy výrazně zvyšují trakci, snižují prokluz kol a odstraňují nutnost vyvažování. To zvyšuje plošný výkon díky použití mnohem širších zapravovacích nástrojů, které snižují náklady na hektar a zlepšují ochranu půdy.

Ohlasy z pole

“Hladina hluku v kabině je nižší, než na jakou jsme zvyklí v našem traktoru řady 8R”
Christian Sommerlund, JSJ-Agro, Dánsko

Profesionálové, kteří už převodovku eAutoPowr™ vyzkoušeli, jsou nadšení. Přesvědčte se sami.

kompromisy

Konec kompromisů s tlakem pneumatik

Správný tlak v pneumatikách je klíčový pro optimalizaci výkonu traktoru a udržení dobrého stavu půdy. John Deere Central Tyre Inflation System (CTIS) umožňuje rychlé nastavení pomocí tlačítek: Rychle a pohodlně nafukujte & deflaci z přepínače kabiny mezi polem a dopravním režimem.

Řada 8R. Nezastavitelné

NEZASTAVITELNÝ VÝKON

pásové stroje poskytují nejsilnější tažnou sílu v přímce, velmi efektivní přenos výkonu a nízké zhutňování. Jsou určeny do rovného terénu a suchých a nezhutněných půd.
Odvážný design traktorů řady 8R/RT/RX dává najevo, k čemu se budou hodit: tažná síla, kterou nic nezastaví a technologie, které posouvají moderní farmaření vpřed.

Traktor 8R

JÍZDA V POHODLÍ

Využívání výkonu traktorů řady 8R je snadné, neboť je k dispozici pákový ovladač CommandPRO s 11 konfigurovatelnými tlačítky. Slouží jako dokonalé řidičské rozhraní, které do každého pracovního dne přináší více pohodlí a produktivity.

Plno prostoru, málo hluku, takový luxus. Čistá vášeň pro detail. Vítejte v nové kabině řady 8R, větší a ještě pohodlnější než kdykoli předtím.

8R 410 Traktor

PRO OTOČENÍ POTÁHNĚTE

Vnitřní pohled na kabinu

PRO OTOČENÍ POTÁHNĚTE