8RT 410Traktor

  • 443 hp (326 kW) Max. výkon s IPM (ECE-R120) + 15 hp (11 kW)
  • Šestiválcový motor o objemu 9,0 litru
  • 16,2 t a rozvor 2,477 m
  • Nová větší a komfortnější kabina CommandView s novou úrovní viditelnosti
First in Reliability

První ve spolehlivosti

Zcela nová John Deere eAutoPowr je první elektromechanická převodovka splitpath IVT dostupná pro traktor 8R/RT/RX 410. Plynulá převodovka zajišťuje maximální spolehlivost a životnost. Bezproblémové řazení s polovodičovou výkonovou elektronikou zajišťující okamžitý točivý moment pro co nejhladší chod i v těch nejnáročnějších aplikacích.

Kapalinou chlazené bezkartáčové elektrické motorgenerátory v nové eAutoPowr jsou zcela bezúdržbové. Nahrazení hydromodulů elektrickými komponenty výrazně snižuje opotřebení dílů, zjednodušuje konstrukci a zvyšuje celkovou životnost převodovky. Elektrické komponenty pohonu a nové snímače snižují potřebu speciálních diagnostických testů o 1/3 a omezují 20 % postupů vyžadujících speciální nástroje nebo vybavení.

100000 zkušebních hodin ekvivalentních počtu zákazníků během procesu vývoje zaručuje nejlepší spolehlivost ve své třídě.

Elektrifikace činí rozdíl

Elektrifikace činí rozdíl

Pro vytvoření nové převodovky eAutoPowr byly hydrogenerátor a motor používané v převodovce AutoPowr nahrazeny dvěma elektrickými motorgenerátory. Jeden generátor je přímo připojený k dieselovému motoru a napájí druhý motorgenerátor, který přesně řídí rychlost traktoru. Jeden elektrický a 4 mechanické převody zaručují nejúčinnější přenos výkonu na kola. Výsledkem je nejodolnější a nejspolehlivější plynulá převodovka s osvědčenou účinností a jízdním komfortem AutoPowr™. Nejlepší plynulá převodovka, jakou kdy společnost John Deere navrhla!

Generování elektrické energie

Generování elektrické energie

eAutoPowr umožňuje výstup až 100 kW 480 V AC pro externí spotřebiče prostřednictvím volitelné zásuvky AEF. Tuto elektrickou energii lze využít např. k pohonu hnacích náprav nářadí. Elektricky poháněné nápravy výrazně zvyšují trakci, snižují prokluz kol a zabraňují vzniku balastu. To umožňuje vyšší plošný výkon díky použití mnohem širších zapravovacích nástrojů pro nižší náklady na aplikaci na hektar ve spojení s vyšší ochranou půdy.

Vytáhněte více s menším množstvím

Vytáhněte více s menším množstvím

Ve spolupráci se společností Joskin jsme vyvinuli cisternu na kejdu s elektromotorem, který pohání 4 ze 6 kol – celkem tedy 8 poháněných kol této kombinace. Traktor již nemusí táhnout celý náklad, protože přívěs také tlačí a využívá hmotnost kejdy a cisterny k dodatečné trakci. Výsledkem je, že můžete použít mnohem lehčí traktor k tahání větších nákladů nebo ke zdolávání strmějších kopců, což snižuje utužení půdy, šetří palivo a zvyšuje produktivitu.

Řada 8RT. Nezastavitelné

NEZASTAVITELNÝ VÝKON

2pásové stroje poskytují nejsilnější tažnou sílu v přímce, velmi efektivní přenos výkonu a nízké zhutňování. Jsou určeny do rovného terénu a suchých a nezhutněných půd.

Odvážný design traktorů řady 8R/RT/RX dává najevo, k čemu se budou hodit: tažná síla, kterou nic nezastaví a technologie, které posouvají moderní farmaření vpřed.

Traktor 8R

JÍZDA V POHODLÍ

Využívání výkonu traktorů řady 8R je snadné, neboť je k dispozici pákový ovladač CommandPRO s 11 konfigurovatelnými tlačítky. Slouží jako dokonalé řidičské rozhraní, které do každého pracovního dne přináší více pohodlí a produktivity.

Plno prostoru, málo hluku, takový luxus. Čistá vášeň pro detail. Vítejte v nové kabině řady 8R, větší a ještě pohodlnější než kdykoli předtím.

Vnitřní pohled na kabinu

PRO OTOČENÍ POTÁHNĚTE