Traktory řady 8

Progresivní zemědělství: Uznávaná řada 8 zůstává věrná svému mocnému odkazu sloužit progresivním zemědělcům jako jste vy, kteří formují udržitelnou budoucnost moderního zemědělství. Naše řada 8 obsahuje pásový traktor John Deere 8RX, který chrání půdu a vyznačuje se špičkovými technologickými vylepšeními, jako je naše oceněná převodovka eAutoPowr™.

Traktory 8R

Ideální všestranné stroje, které vynikají na poli a potěší i na silnici. Modely 8R jsou nejlepší kombinací vysokého tažného výkonu, nízkých provozních nákladů a univerzálního využití.

 

Traktory 8RT

Traktory 8RT

2pásové stroje poskytují největší výkon v přímém tahu, velmi efektivní přenos výkonu a nízké zhutňování. Jsou určeny do rovného terénu a suchých a nezhutněných půd.

Traktory 8RX

Traktory 8RX

Pokud je vaší prioritou minimální narušení půdy, pak nemůžete model 8RX minout. Jeho plocha kontaktu se zemí o velikosti 4,57 m² je špičková v oboru a

vytváří jen malé nebo vůbec žádné hrnutí půdy. Traktor 8RX je ideální pro náročný svahový terén a všechny typy půdy a zároveň umožňuje maximalizaci provozních oken.

Ohlasy z pole

“Hladina hluku v kabině je nižší, než na jakou jsme zvyklí v našem traktoru řady 8R”
Christian Sommerlund, JSJ-Agro, Dánsko

Profesionálové, kteří už převodovku eAutoPowr™ vyzkoušeli, jsou nadšení. Přesvědčte se sami.

      

kompromisy

Konec kompromisů s tlakem pneumatik

Správný tlak v pneumatikách je klíčový pro optimalizaci výkonu traktoru a udržení dobrého stavu půdy. John Deere Central Tyre Inflation System (CTIS) umožňuje rychlé nastavení pomocí tlačítek: Rychle a pohodlně nafukujte & deflaci z přepínače kabiny mezi polem a dopravním režimem.

Podívejme se na některé z jednotlivých funkcí, které se podílejí na vynikajícím zážitku z jízdy v řadě 8, který na vás čeká.

Terapie kabiny

Terapie kabiny

Jak by se vám líbila kabina, kterou opustíte stejně svěží, jako když jste do ní vstoupili? Jak je to možné? Takto: sedadlo ActiveSeat™ II s proaktivním tlumením vibrací, masážními funkcemi, elektronickým ovládáním, 65° otáčením sedadla, třemi opěrkami nohou, zvukovým systémem 6.1, vestavěnou ledničkou… atd.

G5Plus CommandCenter

G5Plus CommandCenter

Nový displej G5Plus, naše dosud největší obrazovka: Více místa pro vaše informace. Rychlejší procesor urychluje načítání. A všechno se zobrazuje ve vysokém rozlišení.

Skutečný výkon

Skutečný výkon

Štítek na kapotě traktoru ukazuje pouze jmenovitý výkon motoru. Naše motory však poskytují nárůst utahovacího momentu až o 40 % a působivý nárůst výkonu o přibližně 10 % – “maximální výkon”, který je vždy k dispozici za jakýchkoli podmínek.

Volby inteligentní převodovky

Volby inteligentní převodovky

Vyberte si mezi 16rychlostní převodovkou PowerShift™ pro kolové modely, naší robustní plně mechanickou převodovkou e23™, AutoPowr™ bez spojky s plynulým zrychlením a naší oceněnou bezstupňovou elektrickou převodovkou eAutoPowr™.

1-Click-Go-AutoSetup: Snižte dobu potřebnou k nastavování až o 50 %

1-Click-Go-AutoSetup: Snižte dobu potřebnou k nastavování až o 50 %

Už vás nebaví psát poznámky a trávit čas klikáním na displejích? Snižte dobu nastavování v terénu až o 50 % pomocí funkce 1-Click-Go-AutoSetup: pracovní úkoly předem naplánované v Operations Center se automaticky zobrazí na displeji 4. generace, když stroj vyjede na pole. Jediné, co musí obsluha udělat, je potvrdit údaje jedním kliknutím, a může začít pracovat*.

Precizní zemědělství: pracujte lépe

Precizní zemědělství: pracujte lépe

Efektivita a zvýšení produktivity díky funkcím, které obsahuje aktivace CommandCenter Premium, automatickému otáčení na souvrati AutoTrac™, pasivnímu navádění nářadí AutoTrac™ synchronizaci strojů John Deere a sdílení dat při práci vedou k jinak nedosažitelným zlepšením v oblasti ziskovosti a udržitelnosti.

Podívejte se: Možnost si vybrat

Tři koncepce, které odpovídají vašim místním podmínkám a individuálním zemědělským postupům – od univerzálního traktoru 8R, přes traktor 8RT s přímou tažnou sílou až po traktor 8RX, který chrání půdu – podívejte se, jak vypadá progresivní zemědělství.

Převodovka eAutoPowr™

Bezstupňová, elektrická: Náš oceněný model eAutoPowr™ je první elektromechanická dělená převodovka s plynule měnitelným převodem (IVT) a poskytuje bezkonkurenční účinnost, pohodlí a odolnost.

Brožura řady 8

Udělejte si kompletní obrázek

Dopodrobna zjistěte, čím je řada 8 tak skvělá – mrkněte se na brožuru produktů řady 8.

Prodloužená záruka (PowerGard™)

Prodloužená záruka (PowerGard™)

Balíček následné péče PowerGard™ (prodloužená záruka) snižuje náklady na údržbu.

Finanční řešení

Finanční řešení

V John Deere Financial vám nabízíme finační řešení, která spojují naše zaměření na zákazníka a znalosti o zařízeních John Deere. Vaše finanční potřeby chápeme lépe než kdokoli jiný.

Precizní zemědělství

Precizní zemědělství

Naše řešení v oblasti precizního zemědělství představují aktualizace softwaru na dálku a mnohé neocenitelné funkce, například přístup ke vzdálenému displeji (RDA) pro zvýšení produktivity a prodloužení doby provozuschopnosti díky funkci Expert Alerts.

*Stroj musí obsahovat displej CommandCenter™ 4. generace nebo univerzální displej (minimálně se softwarem SU20-3), přijímač StarFire™ 3000/6000/7000, aktivní předplatné JDLink™ Connect a účet John Deere Operations Center. Pokud není stroj vybaven modulární telematickou bránou MTG 4G, je třeba ho dovybavit.