SMÍŠENÉ FARMY: JEDEN TRAKTOR NA VŠECHNO

Bohatý výběr produktů, které nám dáváte na stůl, nám pomáhá žít vyvážený a zdravý život. Abyste zvládli hromadu různých úkolů, které tvoří váš den, s potřebnou efektivitou, nehledejte nic jiného než všestranný výkon traktorů 5E.
SPOUSTA MÍSTA, NAPROSTÁ KONTROLA – MŮŽETE ČASTO MĚNIT ÚKOLY, ALE VŽDY MÁTE PLNOU KONTROLU NAD OVLÁDÁNÍM A PŘÍSTROJI, KTERÉ JSOU ROZMÍSTĚNY TAK, ABYSTE MOHLI PRACOVAT MAXIMÁLNĚ EFEKTIVNĚ.

ČISTÝ, ÚČINNÝ VÝKON

Traktor 5E poskytuje čistý výkon, který potřebujete pro mnoho úkolů spojených s nakládáním a přepravou ve smíšené farmě. Motor ve verzi Diesel Only má díky elektronicky řízenému systému vysokotlakého vstřikování paliva common rail jmenovité otáčky pouhých 2100 ot./min, nízkou spotřebu paliva, vysoký točivý moment a splňuje emisní předpisy Stage V.
HODNĚ PRÁCE S NAKLADAČEM S PŘEJÍŽDĚNÍM TAM A ZPĚT? OBLÍBÍTE SI SNADNÉ ŘAZENÍ BEZ SPOJKY NAŠICH PŘEVODOVEK POWRREVERSER™ 12/12 NEBO 24/12 S RYCHLOSTMI PRO MNOHÁ POUŽITÍ A ŘAZENÍM VPŘED/VZAD BEZ ZASTAVENÍ.

POSÍLENÝ

Práce s nakladačem je mnoho a je tak rozmanitá, jak je dlouhý den – potřebujete hydrauliku, která s ní dokáže držet krok. Otevřená hydraulická soustava řady 5E se dvěma čerpadly a celkovým průtokem 66 l/min je známá pro svou spolehlivou výkonnost. Získáte také dva volitelné ventily SCV a náš vývodový hřídel 540/540E se zvýšenou účinností.
TRAKTORY 5E JSOU KONSTRUOVÁNY PRO NÁROČNÉ PRÁCE S NAKLADAČEM VE VAŠEM ŽIVOTĚ - JEJICH KRÁTKÝ ROZVOR NÁPRAV ZAJIŠŤUJE VYNIKAJÍCÍ OBRATNOST A MIMOŘÁDNĚ MALÝ POLOMĚR OTÁČENÍ.

"Jsme inspirováni vášní a nasazením, s jakým se každý den věnujete své práci. Proto jsme sestrojili traktor, který funguje stejně jako vy. Je to náš způsob, jak říct: Díky za to, co děláte!"