ČÁSTEČNÝ ÚVAZEK S VÝKONEM NA PLNÝ ÚVAZEK

Váš výkon nemusí být velký, ale to, co tam dáváte, je důležité pro vás i pro ty, které obsluhujete. Chcete-li dosáhnout kvality, kterou hledáte, s požadovanou efektivitou, nehledejte nic jiného než všestranný výkon traktorů 5E.
PLNÁ KABINA, VELKÝ VÝHLED – S OVLÁDACÍMI PRVKY A PŘÍSTROJI ROZMÍSTĚNÝMI PRO EFEKTIVNÍ OVLÁDÁNÍ A SPOUSTOU SKEL VŠUDE KOLEM, ABYSTE MĚLI OČI VŠUDE, KDE JE TŘEBA.

VÝKONNÝ A ÚSPORNÝ

V traktoru 5E máte k dispozici čistý výkon, který potřebujete pro náročnější práce v lese nebo jiné těžké práce. Motor ve verzi Diesel Only má díky elektronicky řízenému systému vysokotlakého vstřikování paliva common rail jmenovité otáčky pouhých 2100 ot./min, nízkou spotřebu paliva, vysoký točivý moment a splňuje emisní předpisy Stage V.
UŽIJTE SI SNADNÉ ŘAZENÍ BEZ SPOJKY NAŠICH PŘEVODOVEK POWRREVERSER™ 12/12 NEBO 24/12 S RYCHLOSTMI PRO JAKÉKOLI POUŽITÍ A ŘAZENÍM VPŘED/VZAD BEZ ZASTAVENÍ.

POSÍLENÝ

Váš nakladač nebo jiné nářadí, které používáte, jsou tak dobré, jak dobrý je hydraulický systém, který je pohání. Otevřená hydraulická soustava řady 5E se dvěma čerpadly a celkovým průtokem 66 l/min je známá pro svou spolehlivou výkonnost. Získáte také dva volitelné ventily SCV a náš vývodový hřídel 540/540E se zvýšenou účinností.
PRÁCE S ČELNÍM NAKLADAČEM JE SKUTEČNÝM POSLÁNÍM TRAKTORŮ 5E DÍKY JEJICH KRÁTKÉMU ROZVORU NÁPRAV, KTERÝ ZAJIŠŤUJE VYNIKAJÍCÍ OBRATNOST A MIMOŘÁDNĚ MALÝ POLOMĚR OTÁČENÍ.

"Jsme inspirováni vášní a nasazením, s jakým se každý den věnujete své práci. Proto jsme sestrojili traktor, který funguje stejně jako vy. Je to náš způsob, jak říct: Díky za to, co děláte!"