TRAKTORY PRO PÉČI O KRÁVY

Přinášení radosti z mléka na naše stoly začíná vaším závazkem ke zdravým kravám a zdravému mléku. Všestranný výkon traktorů 5E, který vám pomůže udržet vysoké standardy při požadované efektivitě, je bezkonkurenční.
PLNÁ KABINA, VELKÝ VÝHLED – MUSÍTE MÍT OČI VŠUDE A EFEKTIVNĚ ZVLÁDAT SPOUSTU RŮZNÝCH ÚKOLŮ NA FARMĚ – TO JE SNADNÉ S ROZSÁHLÝM VÝHLEDEM Z TÉTO KABINY A TAKTO ERGONOMICKY USPOŘÁDANÝMI OVLÁDACÍMI PRVKY A PŘÍSTROJI.

VÝKONNÝ, ČISTÝ, EFEKTIVNÍ

Traktor 5E poskytuje čistý výkon, který potřebujete pro mnoho nakládacích a přepravních prací na mléčné farmě. Motor ve verzi Diesel Only má díky elektronicky řízenému systému vysokotlakého vstřikování paliva common rail jmenovité otáčky pouhých 2100 ot./min, nízkou spotřebu paliva, vysoký točivý moment a splňuje emisní předpisy Stage V.
JE VE VAŠEM DNI HODNĚ PRÁCE TAM A ZPĚT – JISTĚ SI OBLÍBÍTE SNADNÉ ŘAZENÍ BEZ SPOJKY NAŠICH PŘEVODOVEK POWRREVERSER™ 12/12 NEBO 24/12 S RYCHLOSTMI PRO JAKÉKOLI POUŽITÍ A ŘAZENÍM VPŘED/VZAD BEZ ZASTAVENÍ.

POSÍLENÝ

Váš nakladač dostává na mléčné farmě pořádně zabrat – potřebujete hydrauliku, která je na to připravená. Otevřená hydraulická soustava řady 5E se dvěma čerpadly a celkovým průtokem 66 l/min je známá pro svou spolehlivou výkonnost. Získáte také dva volitelné ventily SCV a náš vývodový hřídel 540/540E se zvýšenou účinností.
TRAKTORY 5E JSOU KONSTRUOVÁNY PRO NÁROČNÉ PRÁCE S NAKLADAČEM NA MLÉČNÉ FARMĚ – JEJICH KRÁTKÝ ROZVOR NÁPRAV ZAJIŠŤUJE VYNIKAJÍCÍ OBRATNOST A MIMOŘÁDNĚ MALÝ POLOMĚR OTÁČENÍ.

"Jsme inspirováni vášní a nasazením, s jakým se každý den věnujete své práci. Proto jsme sestrojili traktor, který funguje stejně jako vy. Je to náš způsob, jak říct: Díky za to, co děláte!"