5E 3VÁLC. ŘADY – LEPŠÍ TRAKTOR, LEPŠÍ KOMFORT

PRO TY, PRO KTERÉ JE VÁŠEŇ VÍC NEŽ SLOVO

Díky vášni a energii, které do své práce vkládáte, se můžeme těšit z místních zemědělských produktů. Cítíme to na kvalitě jídla, které nám dáváte na stůl. Doufáme, že nás slyšíte jasně a zřetelně – milujeme to, co děláte každý den. My také vyrábíme traktor tak, jak to děláte vy: Užijte si všestrannost, pohodlí a výkon naší řady 5E a pokračujte ve své úžasné práci. Děkujeme vám.

FARMY NA ČÁSTEČNÝ ÚVAZEK: TRAKTOR NA PLNÝ ÚVAZEK
Váš zemědělský podnik je možná menší, ale my víme, že to s jeho provozem myslíte vážně. Máme pro to ten správný traktor.
Více
MLÉČNÉ FARMY: TRAKTOR PRO PÉČI O KRÁVY
Víme, jak moc vám záleží na tom, aby vaše zvířata byla zdravá a produktivní. Víme také, kolik práce to obnáší. Traktor řady 5E vám pomůže vyčistit váš seznam.
Více
SMÍŠENÉ FARMY: JEDEN TRAKTOR NA VŠECHNO
Vykonávat svou práci znamená mít schopnosti a nadání mnoha lidí. Když váš traktor pracuje přesně podle vašich představ, zvládnete věci rychleji a lépe.
Více

Související témata

ŘADA 5E

ŘADA 5E

S novými traktory řady 5E zvládnete veškerou práci a navíc si to užijete. Díky produktivitě a komfortu traktorů řady 5E budete své úkoly vykonávat účinně a efektivně a ve větším pohodlí než kdykoliv předtím.

PowerGard: Status protected

PowerGard: Status protected

Zasloužíte si klidnou mysl. Se smlouvou PowerGard jste chráněni před neočekávanými náklady na opravy a při údržbě jsou používány originální díly. Tři balíčky s pevnými sazbami poskytují různou úroveň krytí, které vám umožní používat vaše stroje stabilně na maximální výkon.

Klikněte a sbírejte

Klikněte a sbírejte

Objednávání dílů nikdy nebylo snazší! Všechny potřebné díly jsou na dosah jediným kliknutím.