Hlavice H219

Vlastnosti

Rozbalit všeSbalit vše

Max. vkládací průměr 750 mm

Harvestorová hlavice H219

H219 je nová harvestorová hlavice vyrobená pro velké harvestory a pásové nosiče pro kácení velkých stromů. Pohon dvou kol H219 má dvourychlostní vkládací motory. Síla a rychlost vkládání jsou optimalizovány podle velikosti stromu. Uchopení pokácených kmenů je pevné, odvětvování je efektivní a manipulace se zkroucenými kmeny je plynulá. Nová vylepšená horní pila je k dispozici jako volitelná možnost.

  • Max. vkládací průměr 750 mm
  • Max. rychlost vkládání 4,5–6,0 m/s
  • Hmotnost bez otáčecího ústrojí a kloubu 1930 kg
  • Pilová jednotka SuperCut 100S

H219 s odkorňovacím zařízením skvěle pracuje při odkorňování velkých eukalyptů. Kvalita a produktivita odkorňování jsou vynikající.

Měření délky je velmi přesné

Měření délky je velmi přesné díky novému měřicímu zařízení s novým ramenem pro měření délky. K resetování měření v aplikaci procesoru je potřeba méně času díky automatickému resetování měření délky s volitelným laserovým snímačem (hledání konce). Nové rameno pro měření délky prodlužuje životnost, zlepšuje přesnost měření a provozuschopnost. K dispozici je nové volitelné měřicí kolo pro použití s tlustou kůrou. Volitelné podávací válce tvrdého dřeva zlepšují manipulaci s tvrdým dřevem a borovicemi. Byly vylepšeny kryty kolem ramena pro měření délky a v horní části rámu, aby se zlepšila ochrana hadic a válců.

Údržba je snadná

Byl navržen nový kryt ventilů s jednodušším otevíráním a zavíráním, který usnadňuje údržbu a poskytuje rychlý přístup k hlavnímu ventilu. Konektory hadic vkládacího motoru byly umístěny mimo kryt ventilů. Byla vylepšena hadicová vedení a hadicové kryty vkládacího motoru.

Pilová jednotka SuperCut 100S má nové automatické napínání řetězu a mechanické zajištění pilové lišty, které brání padání pilového řetězu. Umožňuje používat pilové lišty se širokým ocasem. Všechny tyto vlastnosti brání padání pilového řetězu a vylepšený pilový řetěz obsluze usnadňuje výměnu řetězu.