7R 310Traktory

  • Max. výkon 341 k (251 kW) (ECE-R120) + IPM 11 k (8 kW)
  • Šestiválcový motor o objemu 9,0 litru
  • 11,4 t a rozvor 2,925 m
  • Kabina XXL Comfort se sedadlem ActiveSeat II, rádiem s dotykovou obrazovkou a novým joystickem CommandPRO
  • Přesná řešení AG
Reaktivní řízení

Reaktivní řízení, radost z jízdy.

Přivítejte novou prémiovou možnost řízení v automobilovém stylu, která je nyní k dispozici pro všechny traktory řady 7: Reaktivní řízení. Po zatočení se volant automaticky vrací do středové polohy a na silnici drží rovný směr. Vychutnejte si výjimečně pohodlné a přesné držení stopy na veřejných komunikacích a bezstarostné řízení při vjezdu a výjezdu ze zatáček, při výjezdu z kruhového objezdu nebo při vjezdu na křižovatku tvaru T.

ZÁSTUPNÝ ZNAK ALT TEXT

Více možností

Provozujte model 7R s širšími a vyššími předními a zadními pneumatikami pro lepší schopnost flotace a trakce. Zvýšená kapacita řízení usnadní manipulaci s předním nářadím a novými předními pneumatikami o průměru 710 mm. Získejte ze své půdy maximum a připravte své pole na nejvyšší výnosy díky správnému ošetření půdy.

JEĎTE V POHODLÍ

Sedadlo ActiveSeat II využívá technologie elektrického odpružení s rychlou reakcí, které vás bude izolovat až od 90 % vertikálních pohybů. Užívejte si výborné kvality jízdy v těch nejnáročnějších podmínkách.

Moderní 6,5“ digitální displej Touchscreen Radio s Apple CarPlay a Android Auto vám nabídne celou řadu možností zábavy a jeho praktické umístění vám umožní jednoduše přecházet mezi aplikacemi.

Ten řady 7

PRO OTOČENÍ POTÁHNĚTE

Uvnitř kabiny

7-series-tractor