7R 310Traktory

  • Max. výkon 341 k (251 kW) (ECE-R120) + IPM 11 k (8 kW)
  • Šestiválcový motor o objemu 9,0 litru
  • 11,4 t a rozvor 2,925 m
  • Kabina XXL Comfort se sedadlem Active Seat II, rádiem s dotykovou obrazovkou a novým joystickem CommandPRO
  • Přesná řešení AG
Reaktivní řízení

Reaktivní řízení, radost z jízdy.

Přivítejte novou prémiovou možnost řízení v automobilovém stylu, která je nyní k dispozici pro všechny traktory řady 7: Reaktivní řízení. Po zatočení se volant automaticky vrací do středové polohy a na silnici drží rovný směr. Vychutnejte si výjimečně pohodlné a přesné držení stopy na veřejných komunikacích a bezstarostné řízení při vjezdu a výjezdu ze zatáček, při výjezdu z kruhového objezdu nebo při vjezdu na křižovatku tvaru T.

Řada 7R. V dopravě neporazitelná

V DOPRAVĚ NEPORAZITELNÁ

Celková nízká hmotnost řady 7R a velký jmenovitý výkon dává těmto traktorům výjimečný měrný výkon. Tento obratný traktor nezrychluje pouze vaši práci, on posunuje vpřed celé vaše podnikání.

Nový integrovaný přijímač StarFire 6000 dosahuje plné přesnosti signálu rychleji než kdy dříve, je kalibrován z výroby a je vybaven prvky, které slouží jako ochrana před krádeží.

JEĎTE V POHODLÍ

Sedadlo Active Seat II využívá technologie elektrického odpružení s rychlou reakcí, které vás bude izolovat až od 90 % vertikálních pohybů. Užívejte si výborné kvality jízdy v těch nejnáročnějších podmínkách.

Moderní 6,5“ digitální displej Touchscreen Radio s Apple CarPlay vám nabídne celou řadu možností zábavy a jeho praktické umístění vám umožní jednoduše přecházet mezi aplikacemi.

7R 310 Traktory

PRO OTOČENÍ POTÁHNĚTE

Uvnitř kabiny

PRO OTOČENÍ POTÁHNĚTE