6R 150Traktor

 • 165 k (121 kW) max. výkon (ECE-R120) + 12 k (9 kW) IPM
 • Čtyřválcový motor o objemu 4,5 litru
 • 6,5 t a rozvor 2,58 m
 • Kabina XXL ComfortView™ (3.33 m³) se 2 panoramatickými dveřmi nebo B-sloupkem vlevo a displejem G5/G5PLUS, hlučnost 71 dB(A)
 • Volba převodovky: AutoPowr
ZÁSTUPNÝ ZNAK ALT TEXT

Řada 6R S chytrou technologií zvládnete víc.

Traktory 6R s malým rámem: Kompaktní, lehké a výkonné

Vyzkoušejte všestrannost tohoto obratného traktoru s vysoce výkonným 4válcovým motorem a silnou hydraulikou, vysokou nosností a velkými pneumatikami.

Hlavní body modelu 6R 150

Vyzkoušejte všestrannost tohoto jedinečného čtyřválcového kompaktního traktoru s vysokým výkonem.
Seznamte se s hlavními rysy a funkcemi zvyšujícími efektivitu

 • Vysoká účinnost paliva

  Vynikající jednoduchost ovládání naší špičkové řady převodovek AutoPowr™ doplňuje skvělý výkon a točivý moment traktoru 150 6R a zajišťuje tak výjimečně vysokou úroveň provozního pohodlí a úsporu paliva, jak potvrdily nedávné testy.

   

  Máte zájem? Další podrobnosti naleznete na následujících snímcích! >

   

  Vysoká účinnost paliva
 • Nízká spotřeba motorové nafty a vynikající výkon¹

  Test DLG PowerMix 2.0 (v terénu) potvrdil u modelu 150 6R nízkou spotřebu paliva pouhých 274 g/kWh motorové nafty a 8 g/kWh DEF.¹

   

  ¹PROFI 02/2023 (www.profi.de)

  Nízká spotřeba motorové nafty a vynikající výkon1
 • Nejvyšší účinnost paliva¹ u 4válce Při přepravě

  Test DLG PowerMix 2.0 (při přepravě) potvrdil nízkou spotřebu paliva u traktorů 150 6R pouhých 375 g/kWh motorové nafty a 12 g/kWh DEF.¹

   

  ¹PROFI 02/2023 (www.profi.de)

  150 6R: prokázaná účinnost paliva5
 • Další úroveň automatizace

  Užijte si výhody vyšší produktivity díky našim pokročilým funkcím, jako je automatické otáčení AutoTrac™, pasivní navádění nářadí AutoTrac™, AutoPath™, MachineSync a sdílení dat v terénu.

   

  Seznamte se s jednotlivými funkcemi na následujících snímcích >

  Další úroveň automatizace
 • AutoPath™

  AutoPath™ automaticky plánuje dráhu na základě údajů získaných při prvním přejezdu nářadí pro zpracování půdy nebo secího stroje. Převezme řízení dráhy, ochrání investice do plodin a pomůže vám zvládnout každý přejezd s jistotou a přesností. Pokud pro setí, postřik nebo sklizeň používáte nářadí různé šířky, zajistí funkce AutoPath™ aby pneumatiky vždy kopírovaly vyseté řádky a nenajížděly na plodiny, a to bez ohledu na šířku použitého nářadí.

  AutoPath™
 • Nejlepší univerzální stroj a jednička v oblasti vážení¹

  Nejnovější testy traktorů v časopisu Trekker’ z února 2023 prokazují nejlepší výsledky u kombinace nakladače 150 6R a 643R. Dosáhněte nové úrovně produktivity díky nejlepší kombinaci nakladače 6R a 643R s naším dynamickým systémem vážení, funkcí návratu do původní polohy a vyrovnání dle horizontu.

   

  ¹ Trekker 02/2023 (www.trekkermagazine.nl)

   

  Další informace o funkci naleznete na dalším snímku >

  Nejlepší univerzální stroj a jednička v oblasti vážení¹
 • Účinná přesnost

  Zlepšete svou přesnost při práci¹: náš dynamický systém vážení vám umožňuje naplnit lžíci přesně na požadovanou hmotnost a pomůže vám vytvořit podrobné pokyny k plnění zásobníků.

   

  ¹ Trekker 02/2023 (www.trekkermagazine.nl)

  Účinná přesnost
 • Vykonáte práci lépe než kdykoli předtím

  Usaďte se do sedadla s dvojím pohybem a prémiovým odpružením, rozhlédněte se kolem a vychutnejte si pocit radosti z práce. Lépe, rychleji a efektivněji. A při tichém provozu s pouhými 71 dB(A) si užijte hodiny soustředění v prostorné kabině 3,33 m³.

   

  Podrobnější informace naleznete na dalších snímcích. >

  Vykonáte práci lépe než kdykoli předtím
 • Sedadlo s dvojím pohybem

  Nyní je volitelně k dispozici toto extra pohodlné sedadlo s vylepšeným odpružením. Horní část opěradla se otáčí spolu s řidičem, poskytuje mu oporu zad a zároveň mu umožňuje lepší výhled dozadu.

  Sedadlo s dvojím pohybem
 • Dveře, které nevidíte

  Naše panoramatické dveře jsou naprosto jedinečné. A to je dobře. Užijte si skrze ně nerušený výhled. K dispozici je také verze s B-sloupkem na levé straně.

  Dveře, které nevidíte

Zvládněte více, zvládněte to lépe a zvládněte to efektivněji. Řada 6R zrozená pro úspěch

Maximalizujte využití vašeho dne s čelními nakladači John Deere

Maximalizujte využití vašeho dne s čelními nakladači John Deere

Přední nakladače John Deere řady R mají automatickou západku, s níž je montáž nakladače a nářadí opravdu jednoduchá, neboť stačí pouze zajistit a vyrazit. Náš volitelný technologický balíček zvyšuje vaši produktivitu.

Dynamický systém vážení

Dynamický systém vážení

Zvyšte svou přesnost za provozu: Náš dynamický systém vážení vám umožní naplnit lopatu materiálem s přesnou požadovanou hmotností a poskytne možnost vytvářet krok za krokem receptury plnění vagonu.

Návrat do původní polohy

Návrat do původní polohy

Zvyšte svou produktivitu při opakujících se pracovních úkolech. Díky funkci návratu do původní polohy můžete uložit až čtyři polohy nářadí pro rychlé a pohodlné vyvolání pomocí joysticku.

Udržování horizontální polohy

Udržování horizontální polohy

Tato exkluzivní funkce vyrovnává nářadí vodorovně se zemí, ne jen traktor. Přepravujte balíky rychleji, nikdy nevysypávejte ani nepouštějte náklad a užívejte si hladší jízdu.

CommandARM: Intuitivní ovládání

CommandARM: Intuitivní ovládání

U 6R se nemusíte bát, že ovládání funkcí traktoru a nastavování nářadí bude příliš složité a komplikované. Vše je snadno dostupné a dotyková obrazovka systému CommandCenter je vybavená plynulou navigací se zkratkami a kontextovou nápovědou.

Nový elektronický joystick s reverzorem

Nový elektronický joystick s reverzorem

Jednoduše nejergonomičtější a nejkomfortnější způsob obsluhy předního nakladače. Nový reverzor na joysticku vám umožní změnit směr traktoru stisknutím tlačítka. Joystick lze znovu kompletně nakonfigurovat a ovládá všechny ventily vnějšího okruhu, přední závěs a dokonce i funkce ISOBUS.

Výhled z kabiny

TAŽENÍM OTOČTE

Pohled zvnějšku

TAŽENÍM OTOČTE