Přijímač StarFire 6000 a signályTechnologie precizního zemědělství

  • SF1, GLONASS a technologie kompenzace terénních nerovností (TCM) u základního modelu
  • Přesnost přijímače Triple StarFire
  • 9měsíční opakovatelnost během sezóny
  • RTK Extend – 14 dnů
ZÁSTUPNÝ ZNAK ALT TEXT

Udržujte vaše podnikání ve správné stopě

Přístup k řešením precizního zemědělství od John Deere začíná u nového přijímače StarFire 6000 nebo u integrované verze, která je volitelně dostupná u našich nových modelů traktorů 7R a 8R pro rok 2020. Má nový dynamický design, ochranu proti krádeži, lepší ovládání a, co je nejdůležitější, zlepšený příjem signálu. Umožní vám rychleji se připravit na práci, poskytne vám vyšší přesnost, a dokonce lepší stabilitu signálu.

Přijímač StarFire 6000 sleduje zároveň až 3 satelity korekčního signálu. Nabízí tak nejlepší korekční signál, který v porovnání s předchozími generacemi přijímačů znamená trojnásobně lepší dostupnost signálu. Vždy si aktivně zvolí ten nejlepší signál, a pokud se změní podmínky, dokáže přepnout o 80 % rychleji na nejlepší geostacionární satelit.

Vylepšený signál SF1

Vylepšený signál SF1

Díky špičkovým vstupním signálům můžete těžit z přesnosti +/- 15 cm mezi přejezdy oproti dřívějším +/- 23 cm. Je to zdarma a dodává se se satelitními signály GPS a GLONASS pro určení polohy.

Nová úroveň: Signál SF3

Nová úroveň: Signál SF3

Signál SF3 poskytuje ohromující přesnost mezi přejezdy ±3 cm a 9měsíční opakovatelnost během sezóny. A co víc, doba naběhnutí je až čtyřikrát kratší než u SF2. Můžete tak strávit více času prací na poli místo toho, abyste čekali na souvrati nebo snižovali kvalitu.

Jedinečná přesnost a opakovatelnost

Jedinečná přesnost a opakovatelnost

RTK je nejlepší řešení pro podnikání v zemědělství. Dokonalá přesnost za méně než 1 minut. Stačí jednou zaznamenat hranice pole. Prámce na plnou šířku a za jakýchkoli podmínek zvýší vaši produktivitu a pohodlí. Navíc si můžete užívat funkce, jako jsou hraniční stopy a dokonalá sekční kontrola. A nakonec budete moci plně využívat pokročilá řešení, jako jsou AutoPath a AutoTrac – automatické otáčení.

Účinná ochrana proti krádeži

Účinná ochrana proti krádeži

Pro přijímače StarFire™ 6000 máme k dispozici dvě funkce proti krádeži: Bezpečnostní PIN a sada mechanického zajištění.

Ochrana pomocí kódu PIN umožňuje aktivovat a odemknout přijímač pomocí jedinečného čtyřmístného kódu PIN. Po aktivaci mohou stroj používat pouze uživatelé, kteří znají PIN kód. Aby se zabránilo neoprávněnému vyjmutí přijímače ze stroje, lze také chránit StarFire™ 6000 pomocí sady pro mechanické zajištění. Případně lze také po práci odstranit univerzální součásti stroje a uložit je na bezpečné místo až do dalšího použití.

Precizní zemědělství

Technologie precizního zemědělství

Zjistěte, jak vám různé technologie precizního zemědělství John Deere pomohou v široké škále zemědělských činností.