Active Fill ControlTechnologie precizního zemědělství

  • Maximální komfort obsluhy
  • Maximální efektivita sklizně
  • I méně zkušená obsluha může sklízet s maximální produktivitou
  • Sklizeň ve dne i v noci s minimálními ztrátami
ZÁSTUPNÝ ZNAK ALT TEXT

Pro sklizeň píce bez stresu

Představte si, jak by vše bylo jednodušší, kdyby byl výfukový komín vaší sklízecí řezačky řízen automaticky. Obsluha by mohla odpočívat a bylo by zároveň zajištěno optimální plnění a eliminace rozsýpání. Mohli byste se plně soustředit na řízení stroje a nastavení optimální výkonnosti.    

Zadní vykládání

Zadní vykládání*

Active Fill Control John Deere (AFC) využívá stereo kameru, která automaticky řídí otáčení a polohu klapky odhazové koncovky. Systém může aktivně sledovat odvoz a nasměrovat tok materiálu do správné polohy pro požadovanou strategii plnění. Automaticky plní přívěsy po maximální kapacitu, zatímco obsluha se může soustředit na úkoly spojené s produktivitou, například na optimalizaci stroje. Aktivní řízení plnění může také automaticky upravit polohu odhazové koncovky během zadního vykládání, např. při otevření zahájení nového pole.

*Vyžaduje se přijímač StarFire™

Inteligentní plnění pro vyšší produktivitu

Active Fill Control (AFC) využívá technologii založenou na kamerách, která minimalizuje rozsypávání a snižuje stres a únavu obsluhy.

Po aktivaci funkce Active Fill Control (AFC) detekuje okraje přívěsu a snímá úroveň naplnění přívěsu, aby bylo možné provést a provádí strategii plnění, která zajistí rovnoměrné plnění.

Díky LED osvětlení lze dosáhnout špičkové účinnosti za jakýchkoliv podmínek, ať už jde o šero, mlhu nebo déšť.

Precizní zemědělství

Technologie precizního zemědělství

Zjistěte, jak vám různé technologie precizního zemědělství John Deere pomohou v široké škále zemědělských činností.