Technologie precizního zemědělství

Objevte Operations Center John Deere

Objevte Operations Center John Deere

Díky Operations Center John Deere na MyJohnDeere.com nosíte svou farmu s sebou v kapse. Snadno se používá a poskytuje vám přehled o vašich strojích, polích a operátorech.

Manure Sensing kalkulačka

Manure Sensing kalkulačka

Vypočítejte si svůj celkový prospěch několika kliknutími!

Přijímače Displeje

Přijímače a displeje

Tady začíná precizní zemědělství. Přijímače a displeje John Deere zajišťují hardwarovou infrastrukturu pro plné využítí výhod moderního zemědělství a zvýšení úspěšnosti vašeho podnikání.

Navádění a automatizace stroje

Navádění a automatizace stroje

John Deere nabízí celou řadu integrovaných naváděcích systémů, od jednoduchého manuálního po plně automatické řízení. Pokud máte smíšený strojový park, nabízíme také řešení pro jiné značky, abyste mohli využívat výhod navádění a automatizace John Deere ve všech svých strojích.

Farmaření na konkrétním místě

Farmaření na konkrétním místě

S lokální dokumentací zajišťující data ze snímačů v reálném čase získáte potřebný přehled pro rozhodování na základě faktů a vytváření přesných předpisů pro další práce na poli. Navíc ušetříte tu nejvzácnější komoditu: svůj čas. Farmaření na konkrétním místě vám umožní mít pod kontrolou výdaje a přesněji plánovat rozpočet, sníží se tak náklady na hnojiva, výsev a chemické látky.

Online správa farmy

Online správa farmy

John Deere Operations Center je vaším zemědělským portálem pro sběr a vizualizaci zemědělských a strojních informací. Na první pohled zde uvidíte všechny nezbytné informace, které vám pomohou dělat rozhodnutí na základě faktů rychle a jednoduše. Operations Center zajišťuje připojení k vašim strojům a polím z jednoho centrálního místa. Umožní vám také snadnou výměnu informací s vaším prodejcem John Deere, vašimi dodavateli nebo s dalšími obchodními partnery.

AMS

HarvestLab 3000: Skvělá výživa plodin

Snižte vaše náklady na hnojivo!
Používejte kejdu jako minerální hnojivo.