Odborná kontrola pro sklízecí mlátičky

ODBORNÁ KONTROLA PRO SKLÍZECÍ MLÁTIČKY

Když na době provozuschopnosti záleží nejvíce Vše je o provozuschopnosti

Když na době provozuschopnosti záleží nejvíce

Veškerá vaše činnost v průběhu roku je motivována jedinou věcí: doba sklizně. Tou dobou musí být vaše sklízecí mlátička provozuschopná bez ohledu na cokoliv. Odborná kontrola vám může pomoci toho docílit. Naplánujte vaši odbornou kontrolu ihned po skončení sezóny, kdy jsou naši odborníci nejlépe dostupní.

odborná kontrolaVýhoda

Je výhoda, když víte, co hledáte – – profesionálové společnosti John Deere mají zkušenosti, vědomosti i nástroje potřebné k tomu, aby ji mohli využít.

José María Gracia Gracia, Ciudad Real, Španělsko, farmář

“Vždy vozím svou sklízecí mlátičku do servisu k místnímu prodejci John Deere, protože znají stroj lépe než kdokoliv jiný. Spoléhám se na ně, abych měl jistotu, že se nedostanu do nepředvídaného zpoždění a budu mít řádně připravenou sklízecí mlátičku na začátku další sklizňové sezóny.”

José María Gracia Gracia, Ciudad Real, Španělsko, farmář

Ing. Pavol Hudák, Poľno SME, s.r.o. Komárno, Slovensko

“„Vlastníme čtyři sklízecí mlátičky John Deere. Klíčová výhoda odborné kontroly spočívá v proaktivním přístupu servisních techniků. Jejich důkladná předsezónní příprava zajišťuje, že jsou naše sklízecí mlátičky v nejlepším stavu, aby zvládly sklizeň rychle a bez chyb.”

Ing. Pavol Hudák, Poľno SME, s.r.o.
Komárno, Slovensko

Stefan Heinold, Weickenreuth, Německo, farmář a dodavatel

“Jezdím se svou sklízecí mlátičkou osobně, takže to dobře znám. Ale nemohl bych to dělat bez mého sklizňového specialisty John Deere. Po jeho odborné kontrole se společně rozhodneme, které opotřebené součásti musí být vyměněny, které opravy jsou skutečně potřebné a poradí mi, co mohu udělat pro optimální nastavení stroje.”

Stefan Heinold, Weickenreuth, Německo, farmář a dodavatel

kompletní servisVše, co potřebujete, za jednu cenu

Jakmile znáte výsledky odborné kontroly, rozhodnete se, jaké servisní práce máme provést, aby váš stroj zůstal ve vynikajícím stavu. Doporučujeme jeden z našich balíčků Vše v jednom, které nabízejí náhradní díly a servis za jednotnou cenu.

Prémiový balíček žací lišty sklízecí mlátičky

Prémiový balíček žací lišty sklízecí mlátičky

Váš stroj dostane maximální péči: Upravíme nastavení zadních stěrek šnekového dopravníku, vyměníme celou žací lištu, zkontroluje spojku, řemen a prokluz řetězu, pomocí aktualizace hromadné přípojky umožníme rychlejší a lepší pohyb přiháněče atd. Požádejte svého prodejce o nabídku ceny all-inclusive.