Financování vašich strojů máme v povaze

Financování vašich strojů máme v povaze

Náš cíl je jednoduchý, John Deere Financial působí na trhu od roku 1958 a je plně podřízenou obchodní činností společnosti John Deere a jedním z největších poskytovatelů finančních služeb zákazníkům v oblasti zemědělství, stavebnictví, lesnictví, udržování trávníků a pracovního nářadí.

Vždy jsme dělali svou obchodní činnost, a proto přesně víme, co děláte a jak to děláte – známe vaše trhy, vaše stroje, vaše výzvy. To je důvod, proč vám můžeme snadno a rychle poskytovat finanční služby – konkurenceschopné ceny, flexibilní splátky, které jsou sladěné s etapami vaší obchodní činnosti.

Děláme, to co děláme, takže si můžete koupit stroje, které potřebujete, a pozvednout vaši činnost na vyšší úroveň.

Najděte si finanční řešení

Koupě na splátky – Majitelem snadno a rychle

Koupě na splátky – Majitelem snadno a rychle

Stát se majitelem je snazší, než jste mysleli. Na začátku zaplatíte akontaci plus celou částku DPH. Částka, která zbývá zaplatit plus úroky a poplatky, jsou jednoduše rozděleny do snadno zvládnutelných splátek – obvykle na 1–5 let. Po zaplacení poslední splátky se stáváte majitelem stroje. A protože jste majitelem stroje, nákup na splátky umožňuje využívat kapitálových výhod. Užívejte si výhod vlastnictví a struktury plateb, která splňuje vaše požadavky.

Jednodušeji už to nejde: pevně naplánované splátky, žádné překvapení a po skončení smlouvy se stáváte majitelem stroje.

Finanční leasing – dostupný rychlý start

Finanční leasing – dostupný rychlý start

Jedná se o atraktivní leasingovou možnost s pevnými splátkami. Protože DPH se platí v každé leasingové splátce a ne v celé výši na začátku, jedná se snadný start. Finanční leasing začíná primárním obdobím leasingu, typicky 2–5 let – které pokrývá veškeré náklady na zařízení. Po jeho skončení můžete požádat o prodej zařízení třetí straně – o proces prodeje se staráte vy. Nebo si můžete zvolit sekundární leasingové období a pokračovat v používání zařízení výměnou za předem dohodnutý roční poplatek. Začněte rychle používat nový stroj díky nízké akontaci a snadno rozpočítaných pevných splátek.

Finanční leasing vyžaduje nízkou počáteční kapitálovou investici a je tvořen pevnými splátkami, pevným úrokem a žádným omezením při používání.

Operační leasing a smluvní pronájem

Operační leasing a smluvní pronájem

Myslete na to jako na minimální závazek, volbu s nízkými splátkami. Během operativního leasingu platíte pouze za použití stroje, což snižuje vaše měsíční splátky. Na začátku předem zaplatíte nájemní poplatek a vaše splátky zahrnují DPH. Po skončení smlouvy prostě stroj vrátíte společnosti John Deere podle stanovených podmínek. I když nemůžete využít kapitálových výhod, můžete splátky nájemného uplatnit jako daňovou výhodu a obchodní výdaje.

Možnost pronájmu all inclusive s minimálním závazkem, nízkými měsíčními splátkami a balíčkem údržby bez starostí. Kombinuje výhody operativního leasingu s komplexními balíčky údržby do jedné pevně smluvně dohodnuté ceny. Po zaplacení počátečního nájemního poplatku si užívejte nízkých pevných měsíčních splátek a vraťte stroj po skončení smlouvy.