Expert Check

Expert Check – vždy maximální výkon

Větší provozuschopnost, maximální výkon a nižší náklady pro všechny typy strojů. Díky kontrolám Expert Check od John Deere budou vaše stroje vždy připravené na novou sezónu.

Předcházení opravám

Předcházení opravám

Včasná kontrola může ušetřit spoustu peněz. Po náročné sezóně potřebuje váš stroj kontrolu, aby byl připravený na další. Naši odborníci testují všechny díly, aby se ujistili, že předvádí bezproblémový provoz. Výrobcem schválený seznam kontrol zahrnuje vše, co je důležité pro bezpečnost a provozuschopnost.

Expert check7+

Expert Check 7+

Naše stroje jsou navrženy tak, aby opravdu vydržely, a proto nabízíme tuto speciální službu určenou pro stroje, které nejsou součástí hlavního vozového parku. Kontrola zjistí stav vašeho věrného pracanta a na základě toho nabídneme více řešení pro náhradní díly podle rozpočtových možností a způsobu využití. Je lepší řešit problémy dříve, než nastanou. Chytrý způsob, jak udržet vysoký výkon a snížit náklady. Kromě toho maximálně zvýšíte hodnotu stroje v případě prodeje.

Expert Check pro všechny typy strojů

Expert Check pro všechny typy strojů

Naše odborná kontrola Expert Check je tu pro více než 30 modelů strojů Deere, mezi nimiž jsou traktory, sklízecí mlátičky, sběrací lisy, postřikovače, vybavení na trávníky a samojízdné sklízecí řezačky. Zajistěte si maximální provozuschopnost a výkon, ale také nízké náklady bez ohledu na stáří strojů!

provozuschopnost

Provozuschopnost

Zvyšte na maximum disponibilitu stroje díky snížení prostojů až o 90 %. Spolehnete se, že se postaráme o bezproblémový provoz vašich stroju, abyste se mohli soustredit na to, na cem nejvíce záleží – podnikání.

Náklady na provoz

Náklady na provoz

Předcházejte jakýmkoli vedlejším škodám a snižte náklady na provoz díky preventivním prohlídkám prováděným našimi profesionálními techniky. Váš použitý traktor od John Deere pečlivě prohlédnou a zjistí, zda funguje bezchybně.

Pohodlí

Pohodlí

Užívejte si maximální pohodlí díky ovládání kabiny a systému odpružení přední nápravy, který zajišťuje hladkou a pohodlnou jízdu, a to i v nejnáročnějších pracovních prostředích.

Vyhněte se prostojům

Vyhněte se prostojům

Při sklizni plodin prostě není čas na prostoje. Technici z John Deere pravidelně absolvují školeni a mají přístup k továrním nástrojům, analýzám a softwaru pro diagnostiku stavu a potřeb strojů. To snižuje riziko prostoje až o 90 %.

Perfektní výsledky

Perfektní výsledky

Výkonnost sezónního vybavení je klíčová pro zajištění nejlepších výsledků práce: optimální kvalita sečení u samojízdných sklízecích řezaček, výkonnost sklízecí mlátičky při výmlatu a separaci, tvar rozstřiku a přesnost u postřikovače, ale také kvalita a pravidelnost lisování u sběracího lisu na válcové balíky.

Nižší provozní náklady

Nižší provozní náklady

Uvolněný napínací mechanismus může ovlivnit řemen a pohon řemenice. To zapříčiní další opravy. Lepší je zastavit tuto řetězovou reakci včas a s Expert Check od John Deer vyhnout se prostojům.

provozuschopnost

Provozuschopnost

Zvyšte na maximum dostupnost vybavení na trávníky díky snížení prostojů až o 90 %. Spolehněte se, že se postaráme o bezproblémový provoz vašich strojů, abyste se mohli soustředit na to, na čem nejvíce záleží – podnikání.

Bezpečnost

Bezpečnost

Je samozřejmostí, že zaměstnanci a bezpečnost jsou vždy na prvním místě. Zůstávejte v bezpečí a nechejte si v rámci Expert Check od John Deere zkontrolovat osvětlení, bezpečnostní pásy, ochranné stínění, brzdy, nakladače, šrouby kol a mnoho dalších potenciálních bezpečnostních problémů.

Výkon

Výkon

Není snad trávník tím nejcennějším bohatstvím? Zaslouží si tedy výjimečnou péči. Kvalita sečení pomocí vybavení na trávníky, která je výsledkem kontroly Expert Check od John Deere, opravdu dělá rozdíl.

Všechny naše sklízecí stroje absolvují prohlídku Expert Check. Důkladná kontrola nám dává jistotu, že vždy budeme na sezónu dobře připraveni.

Andreas Bollwerk
Andreas Bollwerk
Lohnunternehmen Bollwerk GmbH

Dodatečné zdroje

Connected Support™

Přiveďte své podnikání k úspěchu. Služba Connected Support rozpoznává potenciální problémy, a může dokonce upozornit vašeho prodejce, aby je vyřešil pomocí diagnostiky v reálném čase. Pomáháme udržovat vaše stroj provozuschopné.

Více informací

John Deere Financial

Díky dlouhodobé spolupráci s našimi zákazníky dobře známe nejen jejich podnikání, ale také specifické požadavky na financování. Řešení se najde vždy, ať už se jedná o koupi, leasing nebo půjčení stroje.

Více informací

Stellar Support

Portál pro podporu precizního zemědělství poskytne nejnovější software, návody a školení. Najdete zde vše, co potřebujete pro maximální rozvoji podnikání, a vždy budete mít aktuální informace.

Více informací