Kontrola Expert Check 7+ od John Deere

Expert Check

Expert Check 7+ – Ať žije John Deere

Starší nebo druhotné stroje by se měly také udržovat v nejlepším stavu. Expert  Check 7+ je nákladově efektivní způsob, jak je udržovat ve špičkové formě. Speciálně navržené a vyzkoušené služby, stejně jako nákladově příznivá řešení, zajistí lepší provozuschopnost, pohodlí a bezpečnost.

stroje-obr

Zajištění provozu spolehlivých strojů

Naše stroje jsou vyrobeny tak, aby vydržely, a proto nabízíme tuto speciální službu určenou pro stroje starší 7 let. Kontrola zjistí stav vašeho věrného pracanta a pak nabídneme několik řešení na základě dostupného rozpočtu a využití. Je lepší problémy řešit dříve, než nastanou. Chytrý způsob, jak zachovat vysoký výkon anízké náklady. Expert Check 7+ je k dispozici pro traktory, sklízecí mlátičky, samojízdné sklízečky, postřikovače a sběrací lisy.

expert-check-7+-stroje

Expert Check 7+ pro všechny stroje

Ať už se jedná o traktor, sklízecí mlátičku nebo postřikovač: pokud je stroj John Deere starší než 7 let, kontrola  ExpertCheck 7+ je správnou volbou. Na základě výsledků, které naši odborníci poskytnou, se snadno a rychle rozhodnete, jakou údržbu chcete provést. Díky tomu bude váš stroj i nadále podávat nejlepší výkon v průběhu let.

Výrobní jednotka:

Jako nový s Expert Check

Je váš stroj ještě relativně nový, nebo není starší 7 let? I tak může včasná kontrola ušetřit spoustu peněz. Po náročné pracovní sezóně potřebuje hlavní stroj kontrolu, aby byl připravený na další. Naši odborníci provádějí zkoušky, aby se ujistili, že každý díl funguje stejně dobře jako nový. Výrobcem schválený seznam kontrol zahrnuje vše, co je důležité pro bezpečnost a provozuschopnost. Chcete-li se dozvědět více o Expert Check, stačí kliknout na tlačítko níže.

Vaše výhody

technik

Doba provozuschopnosti

Naše důkladná technická kontrola zajistí, že váš stroj bude k dispozici, kdykoli ho budete potřebovat.

pracovník

Snížené provozní náklady

Díky  ExpertCheck 7+ a velkému rozsahu strojů můžeme pro výměnu dílů využívat více řešení, jako jsou originální náhradí díly a alternativní díly od John Deere a Reman. Lze tak výrazně snížit náklady až o 40 % díky ceně dílů, ale také přínosům preventivní kontroly: Obrovské snížení vedlejších rizik!

optimalni-bezpecnost

Optimální bezpečnost

Naši technici prošli rozsáhlým školením a mají dlouholeté zkušenosti s kontrolou a údržbou strojů John Deere. Odhalí vše, co by mohlo ohrozit vaši bezpečnost.

vetsi-pohodli

Větší pohodlí

Zkontrolujeme odpružení kabiny, akumulátor, klimatizaci, odpružení a nastavení sedadla, abychom zajistili optimální pohodlí během dlouhých pracovních dnů!

Nákladově příznivé náhradní díly

motor

Reman

John Deere repasované (REMAN) náhradní díly jsou udržitelnou volbou: Užijte si snížení ceny, ale ne kvality. 

díly

Alternativní díly

Příznivé pro rozpočet alternativy schválené společností John Deere pro udržení strojů v provozu, které by se mohly používat méně než vaše primární vybavení. Šetřete moudře.

Dodatečné zdroje

Connected Support™

Přiveďte své podnikání k úspěchu. Služba Connected Support rozpoznává potenciální problémy, a může dokonce upozornit vašeho prodejce, aby je vyřešil pomocí diagnostiky v reálném čase. Pomáháme udržovat vaše stroj provozuschopné.

Více informací

John Deere Financial

Díky dlouhodobé spolupráci s našimi zákazníky dobře známe nejen jejich podnikání, ale také specifické požadavky na financování. Řešení se najde vždy, ať už se jedná o koupi, leasing nebo půjčení stroje.

Více informací

Stellar Support

Portál pro podporu precizního zemědělství poskytne nejnovější software, návody a školení. Najdete zde vše, co potřebujete pro maximální rozvoji podnikání, a vždy budete mít aktuální informace.

Více informací