Unbeaten-Header

Postupte na další úroveň komfortu a efektivity

Důvěřuj, ale prověřuj. My víme, že toto lidové rčení má stálou platnost, a proto Vám chceme nejen ukázat nová řešení výkonnosti, preciznosti a komfortu obsluhy, ale nabízíme vám i možnost si je ověřit. V případě zájmu kontaktujte svého místního prodejce a vyzkoušejte si nové traktory John Deere.

Vyhledat prodejce

Je čas inovovat na osvědčený výkon!

Podívejte se, jak se předvedl v posledním testu* John Deere model 6215R.

Udělejte více práce s menším množstvím paliva!

/section-control-large

Řízení sekcí

Co by měl nabízet prvotřídní traktorový displej? Snadné a přehledné ovládání, podporu až 255 sekcí nářadí, nebo plnou certifikace ISOBUS AEF. Myslíte si, že automatické řízení včetně otáčení na souvrati, telematika a vzdálení přístup by měly být standardním vybavením? Pak se díváte na správný traktor. Pro využití pokročilých funkcí precizního zemědělství neexistuje lepší volba než John Deere 6R, 7R nebo 8R.

Očekáváte ještě více pohodlí?

Naše nové traktory jsou vybavené řešeními, které zvýší Vaše pohodlí, komfort a tak i produktivitu při práci každý den.

čas k upgradu velkého traktoru

Velikost kabiny

U traktorových kabin to není jen a pouze o velikosti, ale také o řešení ovládacích prvků, vnitřním upořádání, vnitřní hlučnosti, nebo materiálovém provedení. Protože nám na Vašem zdraví záleží, spokojíme se jen s tím nejlepším.
 

massage-seat-comfort

Pohodlné sedadlo

Pohodlně se posaďte, mějte přehled a kontrolu nad traktorem, nářadím i děním venku. Na konci každého pracovního dne v traktorech 7R a 8R se budete divit, to už je opravdu konec? To díky řešením, bez kterých už nebudete chtít pracovat. Sedadlo Active Seat II je jediné s opravdu aktivní kompenzací pohybu a s masážními funkcemi. Je otočné o 40° doprava a 25°doleva, má 3 opěrky nohou, luxusní systém ozvučení 6.1 nebo integrovanou ledničku.

visibility-large

Lepší výhled

Snížená kapota u modelů 6M s kompaktním rámem významně snižuje prostor před traktorem který nevidíte. Uvidíte předmět který bude jen 5 m před Vámi. Rovněž výhled do stran a dozadu je výrazně lepší a nerušený.**

 

Vyzkoušejte si na vlastní kůži

Vlastníte starší stroj John Deere nebo stroj jiné značky? Ověřte si, že informace zde uváděné, mají reálný základ a nejsou jen pohými sliby. Utvořte si svůj vlasní názor při skutečné testovací jízdě.

*Test traktorů 2020 vedený Zemědělskou komorou Dolního Saska (Německo); http://www.lwk-niedersachsen.de/

** Interní test, měří se výhled z místa obsluhy dopředu a přes kapotu na zem. Vzdálenost v úrovni země od sedadla řidiče k bodu, které řidič vidí na zemi. Platí pro modely John Deere 6090M, 6100M, 6110M a 6120M.